نماد آخرین خبر

سردار کوثری: اقتدار کشور بازدارندگی ایجاد کرده است

منبع
ميزان
بروزرسانی
سردار کوثری: اقتدار کشور بازدارندگی ایجاد کرده است

ميزان/ جانشين پيشين فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه گفت: اقتدار کشورمان بعد از هشت‌ سال دفاع‌مقدس، نه تنها مقتدر‌تر شده، بلکه به حدي رسيده که بازدارندگي ايجاد کرده است.


سردار اسماعيل کوثري، کفت: استکبار جهاني، صهيونيسم بين‌الملل و کشور‌هاي‌ارتجاع منطقه، يک جنگ ناخواسته و نابرابري را عليه ما شروع کردند و خيال کردند مي‌توانند در کوتاه‌ترين زمان، به آن اهداف بسيار زشت خود يعني «ساقط کردن نظام‌جمهوري‌اسلامي»، دسترسي پيدا کنند.
وي افزود: اما به لطف خدا و با درايت بسيار بسيار بالاي حضرت امام (ره) و حضور جوانان ولايتي و ولايت‌مدار و کساني که بالاخره در اصل تابع فرمان حضرت امام (ره) بودند که در صحنه نبرد حضور پيدا کردند، باعث شد نه تنها نگذارند دشمن به اهدافش برسند، بلکه يک شکست بسيار سنگيني را به آن‌ها تحميل کردند و نگذاشتند يک وجب از خاک کشورعزيزمان در اختيار دشمن باقي بماند.

حضور مردم و رهبري  مقتدر، باعث شد که يک اقتدار بسيار بالايي در کشورما بوجود بيايد
کوثري ادامه داد: لذا حضور مردم و رهبري مقتدر، باعث شد که يک اقتدار بسيار بالايي در کشور ما بوجود بيايد تا در عمل به دشمنان جمهوري‌اسلامي نشان داده شود که اين ملت و کشور برخلاف گذشته (دوران طاغوت) تابع محض کشور‌هاي‌ بيگانه و به ظاهر ابرقدرت‌ها نيستند.

اقتدار ما بازدارندگي ايجاد کرد
جانشين پيشين فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه تأکيد کرد: اين اقتدار به لطف خدا بعد از هشت‌ سال دفاع‌مقدس، نه تنها مقتدر‌تر شده، بلکه به حدي رسيده که بازدارندگي ايجاد کرده است.
وي ادامه داد: دشمنان ما ديگر آنچنان نيست که عين اوايل انقلاب، بخواهند سرشان را پايين بيندازند و بيايند در کشور ما عرض‌اندام کنند.
کوثري در پاسخ به اين سؤال که آيا توافق حکام مرتجع امارات و بحرين با رژيم‌صهيونيستي، مي‌تواند اقتدار و امنيت ما را تحت تأثير قرار دهد؟، اظهار کرد: خير، چون اين‌ها عددي نيستند، يعني آن بزرگ‌شان بالاخره آمريکا و کشور‌هاي اروپايي در قالب ناتو هيچ غلطي نتوانستند بکنند، حال هر چقدر هم به هم نزديک شوند، ذات اصلي خودشان را نشان مي‌دهند، اسم‌شان را مسلمان گذاشتند، ولي تابع صهيونيست‌ها هستند، هيچ‌غلطي نمي‌توانند بکنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره