تسنيم/ جانشين قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبياء(ص) گفت: مرزنشينان به‌هيچ‌عنوان از بابت ايجاد امنيت و آرامش کامل نگران نباشند چرا که شبانه‌روز در حال رصد مرزها هستيم و به هيچ عنوان طرفين درگير نمي‌توانند مرزها را دچار نقص امنيت کنند.

امير قادر رحيم‌زاده صبح امروز در جلسه شوراي تأمين شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: مرزنشينان به هيچ عنوان از بابت ايجاد امنيت و آرامش کامل نگران نباشند چرا که شبانه‌روز در حال رصد مرزها هستيم و به هيچ عنوان طرفين درگير نمي‌توانند مرزها را دچار نقص امنيت کنند.

وي با اشاره به اينکه نبايد آسمان ايران به‌عنوان محل آزمون و خطا در نظر گرفته شود بيان کرد: برخورد شديد و جدي با نقض‌کنندگان خواهيم داشت و انتظار مي‌رود در اين زمينه به هشدارهاي لازم توجه گمارده شود تا امنيت آسمان کشور به هيچ عنوان زير سؤال نرود.

جانشين قرارگاه خاتم‌الانبياء(ص) پدافند هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران ادامه داد: خوشبختانه با تلاش‌هاي انجام‌يافته در زمان حاضر رزمندگان ايران اسلامي با تمام توان و قوا در منطقه حضور داشته‌اند و آمادگي کاملي از اين بابت دارند تا مردم هيچ گونه نگراني و مشکلي از اين بابت نداشته باشند.

رحيم‌زاده بيان کرد: بدون شک در تأمين امنيت پايدار و کامل هيچ تعارفي با احدالناسي نداريم و بي‌توجهي به گفته‌ها و خواسته‌ها سبب مي‌شود مجبور به برخورد بدون اغماض و بدون چشم‌پوشي با طرفين درگيري قره‌باغ داشته باشيم که به همين منظور لازم و ضروري است به انتظارات ما اهميت داده شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar