ايلنا/ فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: خيلي خوشحال هستيم که اندکي پس از شهادت سردار حاج قاسم سليماني قاتل ايشان از سوي مردم خودش از صحنه سياسي روزگار محو شد.

سردار علي رزمجو در آئين تجليل از نويسندگان ادبيات پايداري و مقاومت استان بوشهر اعلام کرد: ترامپ همه تهديدها و تحريم‌ها را بر عليه انقلاب اسلامي بسيج و اجرا کرد و کسي بود که سپاه را در ليست تروريسم قرار داد.

وي اضافه کرد: البته اين سخنان به اين معنا نيست که رئيس جمهوري منتخب آمريکا "بايدن" براي ما فرش قرمز پهن مي‌کند چرا که تجربه ثابت کرده است رؤساي جمهوري آمريکا در دوره‌هاي مختلف فقط اندکي در تاکتيک با هم تفاوت داشته‌اند امّا در استراتژي و دکترين دشمني با ملت ايران يک روش را دنبال مي‌کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر يادآورشد: رشادت ملت ايران در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌اي بي نظير در طول تاريخ است به همين علت کتاب‌هايي نيز که در اين زمينه نوشته مي‌شود براي دوره کنوني و آينده ماندگار است.

رزمجو از نويسندگان استان بوشهر درخواست کرد تا کتاب‌هايي با موضوع دومين کنگره سرداران و ۲ هزار شهيد استان بوشهر، اقدامات انجام شده سپاه در زمينه مقابله با ويروس کرونا، خدمات‌رساني سپاه در سيل شهرستان باوي استان خوزستان و خدمات‌رساني در زلزله کرمانشاه بنويسند تا اين اقدام‌هاي مهم براي هميشه در تاريخ بماند و به نسل‌هاي آينده منتقل شود.

سرهنگ عليرضا غريبي افزود: طبق هماهنگي‌هايي که با فرمانداران سراسر استان بوشهر انجام شده است قرار است سالانه از هر شهرستان حداقل ۱۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس نوشته و چاپ شود.

وي يادآورشد: نويسندگان وظيفه مهم انتقال فرهنگ، تمدن و دانش را در جامعه بر عهده دارند که اين کار بسيار مهمي است و برتري نويسندگان ادبيات پايداري و مقاومت بر ساير نويسندگان اين است که نويسنده ارزش‌هاي الهي هستند.

در پايان اين آئين از ۱۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس رونمايي و از نويسندگان ادبيات پايداري و مقاومت استان بوشهر تجليل شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar