آخرین خبر/ محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان، عصر امروز جمعه در آبسرد دماوند به وسیله انفجار و شلیک، مورد سوءقصد قرار گرفت.

جزئیات و خبرهای مربوط به ترور محسن فخری زاده را در زیر بخوانید:

جدیدترین جزئیات از ترور شهید فخری‌زاده
خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم درباره جزئیات عملیات ترور شهید محسن فخری زاده کسب اطلاع کرد که این عملیات ترور ساعت 14:30 امروز انجام شده است.
در این اقدام تروریستی، ابتدا یک دستگاه خودرو نیسان در میدان خلیج فارس آبسرد در حین عبور خودرو دانشمند هسته ای کشورمان خود را منفجر می کند و سپس عامل بعدی اقدام به تیر اندازی رگباری کرده که در پی آن یکی از محافظان شهید فخری زاده 4 تیر خورده و آقای محسن فخری زاده نیز در پی انفجار و اصابت تیر، پس از انتقال با بالگرد به بیمارستان شهید شده است.

وزارت دفاع: فخری‌زاده به شهادت رسید
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص خود را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماید.

مجروحیت خانواده فخری زاده

خبرآنلاین نوشت: در پی شهادت یک دانشمند هسته‌ای، برخی خبرها حکایت از آن دارد که خانواده او نیز مجروح شدند.

دانشمند هسته‌ای تحت مداواست
حسین دلیریان خبرنگار حوزه دفاعی کشور نوشت محسن فخری زاده به شهادت نرسیده است. عملیات ترور دانشمند کشورمان تا این لحظه ناموفق بوده است/ دعا کنید تلاش پزشکان نتیجه بدهد.

اولین تصویر از محل شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان

جزئیات ترور دانشمند هسته‌ای ایران
ساعتی قبل صدای یک انفجار در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد خبرساز شد. شاهدان عینی یک انفجار و پس از آن صدای رگبار را تایید می‌کنند. گفته می‌شود یک خودرو هدف این ترور بوده است. 
بنا بر این گزارش، سه یا چهار تن دیگر در این درگیری کشته می‌شوند که گفته می‌شود از تروریست‌ها بوده اند.
مشاهدات خبرنگار فارس دو جسد در درمانگاه آبسرد و تخت پر از خون فخری زاده را  تأیید می‌کند. منابع امنیتی در گفتگو با خبرنگار فارس ترور فخری زاده را تایید کردند.

دانشمند ترور شده ایران کیست؟
نام محسن فخری‌زاده به عنوان یکی از پنج شخصیت ایرانی که در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان که از سوی نشریه آمریکایی فارین پالیسی منتشر شده است.
نام فخری‌زاده تحت عنوان «دانشمند ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و رئیس پیشین مرکز تحقیقاتی فیزیک (PHRC)» در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۰۷ میلادی، در فهرست تحریم شدگان ایران توسط شورای امنیت سازمان ملل قرار گرفت.
محسن فخری‌زاده تنها دانشمند هسته‌ای ایرانی است که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نام او را مستقیما در شو تبلیغاتی سال گذشته خود به زبان آورد و مدعی شد روی برنامه تسلیحاتی اتمی کار می‌کرده است

موساد و رژیم صهیونیست در پشت پرده ترور فخری زاده
مقامات اطلاعاتی خارجی موساد گفته بودند که فخری‌زاده در لیست ترور موساد قرار داشت.
 نام فخری‌زاده از طریق لیست سازمان ملل در اختیار موساد قرار گرفته بود. وی در این لیست تحت عنوان «دانشمند ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس پیشین مرکز تحقیقاتی فیزیک (PHRC)» معرفی شده بود.
محسن فخری‌زاده تنها دانشمند هسته ای ایرانی است که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نام او را مستقیما در شو تبلیغاتی 2 سال پیش خود به زبان آورده و مدعی شده بود روی برنامه تسلیحاتی اتمی کار می‌کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar