فارس/ جنبش امل لبنان (به ریاست نبیه بری) در بیانیه‌ای شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران در یک اقدام تروریستی را تسلیت گفت.

جنبش امل لبنان (به ریاست نبیه بری رئیس پارلمان این کشور) ترور «محسن فخری‌زاده» دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران را به شدت محکوم کرد.
بر اساس گزارش «النشره»، این جنبش ضمن تسلیت به سران و ملت ایران و نیز خانواده شهید، اعلام کرد: شهادت این شهید بر صلابت و قدرت ایران برای مقابله با دشمنان در تکمیل مسیر پیشرفت و شکوفایی در تمام زمینه‌ها می‌افزاید.

حزب‌الله لبنان هم امروز (شنبه) در بیانیه‌ای، عملیاتی تروریستی را که منجر به شهادت دانشمند برجسته‌ هسته‌ای و دفاعی ایران «محسن فخری زاده» شد، به شدت محکوم کرد.
بر اساس گزارش شبکه «المیادین»، حزب‌الله اعلام کرد: در مقابله با تهدیدات و توطئه‌های خارجی در کنار ایران و ملت آن ایستاده‌ایم.
در حادثه تروریستی دیروز (جمعه) علیه خودروی حامل محسن فخری‌زاده دانشمند ایرانی در آبسرد دماوند، ابتدا یکی از تروریست‌ها اقدام به تیراندازی به خودروی شهید فخری‌زاده کرد و چند ثانیه بعد خودروی نیسان حامل مواد منفجره که در نزدیکی خودروی شهید فخری‌زاده (حدود ۱۵ تا ۲۰ متری) شهید بود، منفجر شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar