تسنیم/ سخنگوی سپاه شایعات منتشر شده در فضای مجازی و برخی شبکه‌های اجتماعی پیرامون نحوه انتقام از عوامل ترور شهید محسن فخری زاده در جنایت تروریستی اخیر و انتساب آن به فرمانده کل سپاه را تکذیب کرد.

به گزارش سپاه نیوز، در پی انتشار شایعاتی در فضای مجازی و برخی شبکه‌های اجتماعی پیرامون نحوه انتقام از عوامل ترور شهید محسن فخری زاده در جنایت تروریستی اخیر و انتساب آن به سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگوی و مسئول روابط عمومی کل سپاه با تکذیب این خبر اظهار داشت: این خبر صحت نداشته و از اساس کذب است.
وی افزود: همانگونه که بارها گفته‌ایم اخبار مربوط به ماموریت‌ها، عملکرد و مواضع سپاه و سخنان و اظهارنظرهای فرماندهان عالی آن از طریق "سایت سپاه نیوز"  به عنوان مرجع رسمی اطلاع‌رسانی این نهاد به آگاهی جامعه و افکار عمومی رسانده می‌شود.
سردار شریف همچنین تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن پیگیری و پیگرد موضوع از طریق مراجع قانونی و قضایی، از فعالان فضای مجازی و آحاد مردم انتظار دارد اخبار مربوط به این نهاد را از رسانه‌های مرجع و رسمی کشور را دنبال کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar