ایرنا/ معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به برگزاری ۴ انتخابات در تهران در خردادماه ۱۴۰۰ گفت: با توجه به برگزاری ۴ انتخابات مهم در این استان, ظرفیت های مختلف باید برای حضور و مشارکت حداکثری مردم به کار گرفته می شود، ضمن اینکه آموزش مجریان و دست اندرکاران انتخابات خردادماه ۱۴۰۰ در راستای تقویت آمادگی برای برگزاری انتخابات است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در اولین دوره آموزش مجریان و دست اندرکاران انتخابات خردادماه ۱۴۰۰ که با حضور جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، معاونان سیاسی استانداری های البرز، قم، قزوین و سمنان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: انتخابات مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و نماد مردم سالاری دینی است.

وی ادامه داد: برگزاری مطلوب انتخابات همواره از مطالبات مهم ستاد انتخابات کشور است که در این راستا تمام تلاش مجموعه برگزار کنندگان انتخابات تحقق این مهم است.

حسن بیگی اضافه کرد: رعایت بی طرفی و اجرای مر قانون اولویت انتخابات است و عوامل اجرایی انتخابات آموزش های لازم در این زمینه را کسب می کنند.

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری ۴ انتخابات در تهران در خردادماه ۱۴۰۰ گفت: با توجه به برگزاری ۴ انتخابات مهم در این استان, ظرفیت های مختلف باید برای حضور و مشارکت حداکثری مردم به کار گرفته می شود، ضمن اینکه آموزش مجریان و دست اندرکاران انتخابات خردادماه ۱۴۰۰ در راستای تقویت آمادگی برای برگزاری انتخابات است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar