ایرنا/ وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با قدردانی از اقدامات نیروهای مسلح در عرصه مقابله با بیماری کرونا گفت: بی‌تردید هر قدمی که برای تامین حفظ و ارتقای سلامت جامعه برداشته می‌شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، سعید نمکی در نامه‌ای خطاب به سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مجموعه تهیه شده با عنوان «نبرد ناشناخته» که به گزارش اقدامات نیروهای مسلح در حوزه مقابله با بیماری کرونا در بازه زمانی (بهمن‌ماه ۹۸ الی تیرماه ۹۹) اختصاص دارد از همکاری نیروهای مسلح در این عرصه قدردانی کرد.

در بخش دیگری از این نامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر حوزه سلامت آمده است: در روزگاری که شیوع ویروس کووید- ۱۹ نگرانی را در جان‌ها دوانده و بر فاصله‌ها افزوده است، بی‌تردید هر قدمی که برای تامین حفظ و ارتقاء سلامت جامعه برداشته می‌شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد.

در بخش دیگری از نامه وزیر بهداشت آمده است: بی‌گمان توفیقات مجموعه وزارت بهداشت مرهون همدلی و همکاری صمیمانه شما عزیزان است. امید است با همراهی و مشارکت یکپارچه بتوانیم سلامتی و آرامش را مهمان خانه هم وطنان عزیز کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar