ايرنا/ فرمانده نيروي پدافند هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: قدرت و اقتدار نيروهاي مسلح موجب نااميد شدن دشمن از جنگ سخت شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني نيروي پدافند هوايي، امير سرتيپ عليرضا صباحي‌فرد در مراسم تجليل از فرماندهان، روسا و مسئولين منتخب در راستاي اجراي عملکرد و اثر بخشي طرح‌هاي فرهنگي مصباح در سالن همايش شهيد مطهري ستاد اين نيرو اظهارکرد: قدرت و اقتدار نيروهاي مسلح موجب نااميد شدن دشمن از جنگ سخت شده است.

فرمانده نيروي پدافند هوايي ارتش افزود: طرح‌هاي ۱۶ گانه مصباح که با تدابير رييس سازمان عقيدتي سياسي ارتش جمهوري اسلامي ايران بنا شده است يک طرح همه شمول و مورد نياز نيروهاي مسلح است.

صباحي‌فرد با بيان اينکه امروز نيروهاي مسلح با اقتدار در صنعت دفاعي به نهايت بالندگي و اقتدار دست پيدا کرده‌اند که دشمن توان و جرات جنگ سخت عليه کشور و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را ندارد؛ خاطرنشان کرد: قطعا در جنگ نرم هم با اقدامات فرهنگي خوبي که انجام شده است سربلند و سرافراز خواهيم شد.

وي افزود: از مهمترين زمينه‌هاي فعاليت جنگ نرم دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي برجسته کردن آسيب‌ها و نقاط آسيب‌خيز در جامعه است که بحمدالله سازمان عقيدتي سياسي ارتش، در خط مقدم مقابله با اين جنگ نرم قرار دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar