ايرنا/ فرمانده نيروي هوايي ارتش به همراه رييس سازمان هواپيمايي کشور در راستاي هم‌افزايي نيروي هوايي و سازمان هواپيمايي از «آشيانه جمهوري اسلامي ايران» بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي ارتش، امير سرتيپ خلبان عزيز نصيرزاده فرمانده نيروي هوايي ارتش به همراه، تورج دهقاني زنگنه رييس سازمان هواپيمايي کشوري، عليرضا برخور رييس شرکت هواپيمايي ايران اير و حجت الاسلام و المسلمين سيد احمد قاضي رييس اداره عقيدتي سياسي نيروي هوايي ارتش، ضمن بازديد از آشيانه جمهوري اسلامي ايران، توانمندي اين يگان را مورد ارزيابي قرار دادند.

در اين ديدار  سرتيپ نصيرزاده خاطرنشان کرد: خاصيت و ويژگي‌هاي لباس نيروي هوايي، وفاداري، ميهن دوستي، تدين، انقلابي‌گري و ولايت مداري است و اين نيروي الهي مهد تربيت خلبانان شجاع و مديران کار کشته، گمنام و پر کار و موثر بوده که در سطح کشور مشاهده مي‌کنيم. تاريخ نيروي هوايي تاريخ پر افتخاري است.

در ادامه تورج زنگنه رييس سازمان هواپيمايي گفت: پوشيدن لباس نيروي هوايي بزرگترين افتخار براي من بوده است و بنده به عنوان پليس سازمان هواپيمايي کشور معتقدم که در هيچ شرکت هواپيمايي که کار تعميرات سنگين هواپيما انجام مي‌دهد جايي به انضباط، توانمندي و تخصص آشيانه وجود ندارد.

وي افزود: بنده از زحمات تمامي کارکنان خدوم و زحمت کش آشيانه درباره استاندارد سازي و اعتمادي که مسوولان کشوري بخصوص مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) به اين مجموعه دارند تشکر مي‌کنم.

در ادامه اين ديدار امير سرتيپ دوم ميرسميعي فرمانده آشيانه جمهوري اسلامي ايران، ضمن گراميداشت ايام الله دهه فجر اظهار کرد: نيروي هوايي ارتش چه در زمان پيروزي انقلاب و چه در زمان جنگ تحميلي و بعد از جنگ تحميلي حضوري موثر و پربار داشت و مي توان گفت که حضور کارکنان نيروي هوايي در روز ۱۹بهمن و بيعت با امام راحل (ره) پايه اساسي براي پيروزي انقلاب در ۲۲بهمن و خلق اين حماسه بزرگ شد .

وي افزود: پيشرفت قابل توجه يگان آشيانه در تمامي مراحل تعميراتي و پروازي مشهود است و ما به هيچ عنوان حق برگشت به عقب را نداريم و بايد تمام تلاش خود را کرده و به سمت جلو حرکت کنيم، چون سنگ بناي که اينجا گذاشته شده و تمام زحماتي است که کشيده شد قابل تقدير است و ما به هيچ عنوان مجاز نيستيم کوچکترين مشکلي براي اين مجموعه بوجود آورده و يا درجا بزنيم.

وي در پايان ضمن اشاره به ارتقاي خلبانان و معلم خلبانان در آشيانه جمهوري اسلامي ايران خاطرنشان کرد: با توجه به داشتن نيروهاي متخصص در آشيانه جمهوري اسلامي، آمادگي داريم که هر شرکت هواپيمايي که داراي هواپيماي ايرباس است را با کمترين هزينه براي آنها تعمير و راه اندازي کنيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar