باشگاه خبرنگاران/ معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد قطعاً تهديد را خوب شناسايي مي‌کنيم و مي‌توانيم سناريو‌هاي متعددي داشته باشيم.

امير دريادار حبيب الله سياري، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوري اسلامي ايران در دومين همايش دستاورد‌هاي علمي پژوهشي معاونت اطلاعات ارتش که در مرکز مطالعات و پژوهش‍‌هاي اطاعتي اين معاونت بر گزار شد، گفت: امروز جنگ در عرصه‌هاي علم است، ابزار جمع آوري اطلاعات هم نياز به علم دارد و هر کس بهره بيشتري داشته باشد موفق‌تر است و هر کس توجه نکند عقب مي‌ماند.
وي با اشاره به اينکه قدرداني از کساني که در توسعه علم و پژوهش فعاليت مي‌کنند کار بسيار پسنديده‌اي است، تصريح کرد: به تعبير فرمانده کل قوا (مد ظله العالي) علم و دانش ثروت است و ما را به قله‌ها مي‌رساند.
امير دريادار سياري با بيان اينکه امروز هيچ کاري بدون علم لازم صورت نمي‌گيرد والّا دچار اشتباه مي‌شويم، تصريح کرد: معاونت اطلاعات ارتش بر پايه علم و دانش حرکت مي‌کند و با انجام کار‌هاي پژوهشي براي ما مايۀ مباهات و افتخارات است.
معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: معاونت اطلاعات با همکاري ديگر نيرو‌ها و معاونت‌ها امروز فرهيخته و بالنده است و ميزان دقت کارکنان آن قابل تحسين است.
وي در پايان با تاکيد بر اينکه: استکبار جهاني مي‌داند اگر تعرضي به نظام و انقلاب اسلامي داشته باشد همان اتفاق هشت سال دفاع مقدس رقم مي‌خورد، گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد قطعاً تهديد را خوب شناسايي مي‌کنيم و مي‌توانيم سناريو‌هاي متعددي داشته و آمادگي مقابله با هر تهديدي باشيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar