فارس/ رئيس‌جمهور آلمان در ديدار با رئيس رژيم صهيونيستي ادعاهاي اين رژيم در خصوص برنامه هسته‌اي و اقدامات منطقه‌اي ايران را تکرار کرد.

«فرانک والتر اشتاين ماير»، رئيس جمهور آلمان امروز (چهار‌شنبه) در ديدار با «رووين ريولين»، رئيس رژيم صهيونيستي در خصوص برنامه هسته‌اي و اقدامات جمهوري اسلامي ايران در منطقه ادعا‌هايي را مطرح کرد.
به نوشته وبگاه روزنامه اماراتي «نشنال»، اشتاين ماير مدعي شد که کشورش نگراني‌ها در خصوص ايران را «بسيار جدي» مي‌گيرد.
رئيس‌جمهور آلمان که با همتاي صهيونيستي خود در برلين ديدار کرد همچنين مدعي شد که آلمان با رژيم صهيونيستي در جلو‌گيري از اقدام ايران براي دستيابي به سلاح هسته‌اي هم‌هدف است.
اشتاين ماير همچنين از توافق‌هاي ابراهيم که ميان رژيم صهيونيستي و پنج کشور عربي بحرين، امارات، مغرب و سودان امضا شده نيز تمجيد کرد
در اين ديدار، ريولين که سفر به اروپا را با سفر به آلمان آغاز کرده از جامعه بين‌الملل خواست که در مقابل آنچه که وي «تندروي‌‌هاي ايران» دانسته بايستند تا از منطقه غرب آسيا محافظت شود.
ريولين نيز به تمجيد از اين توافق‌ها پرداخت و گفت: «توافق‌هاي ابراهيم با امارات و ديگر کشور‌هاي عربي سرآغاز اميد و براي تقويت نظرات ميانه‌رو در منطقه است.» 
رئيس رژيم صهيونيستي هم در اظهارات خود درباره ايران مدعي شد: «در حال حاضر، نيرو‌هاي تندرو که به دست ايران هدايت مي‌شوند يک عامل تهديد‌کننده براي تضعيف ثبات در منطقه هستند.» 
وي در ادامه ادعا کرد: «جامعه بين‌الملل بايد متحد باشد و بدون مصالحه در مقابل برنامه هسته‌اي ايران و حمايت (اين کشور) از نهاد‌هاي تروريستي که اسرائيل و امنيت منطقه را تهديد مي‌کنند، بايستد.»

رؤساي جمهور آلمان و رژيم صهيونيستي در حالي اين ادعا‌ها را عليه ايران مطرح کرده‌اند که خود رژيم صهيونيستي تنها زرادخانه هسته‌اي در منطقه را در اختيار دارد و در مورد آن نيز سکوت کرده است.
رژيم صهيونيستي تنها دارنده سلاح‌هاي هسته‌اي در منطقه غرب آسيا است که با حمايت کشورهاي غربي از پيوستن به معاهده‌هاي بين‌المللي براي تحت نظر قرار گرفتن برنامه تسليحات هسته‌اي اين رژيم خودداري کرده است. 
به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar