ايسنا/ يک عضو هيئت رئيسه مجلس تذکرات کتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي کشور را قرائت کرد.

حسينعلي حاجي دليگاني در جلسه علني امروز(چهارشنبه) مجلس شوراي اسلامي تذکرات کتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي کشور را به شرح زير قرائت کرد:

علي اکبر عليزاده برمي به همراه ۳۱ نفر از نمايندگان به رئيس جمهور: علت اصرار به خريد واکسن کرونا از آمريکا با توجه به تصريح مقام معظم رهبري مبني بر منع خريد واکسن از آنها چيست؟

عباس مقتدايي نماينده اصفهان به وزير ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي: برنامه‌ريزي جهت راه‌اندازي حوزه صنايع دستي اصفهان ضرورت دارد. به وزير جهاد کشاورزي و وزير صنعت، معدن و تجارت: ضرورت جلوگيري از افزايش قيمت خوراک دام و برخورد با سوءمديريت ها. ضرورت ثبات قيمت مواد اوليه فرش دستباف. به وزير امور خارجه: ضرورت فعال شدن ديپلماسي فرهنگي کشور در جهت استفاده از ظرفيت بالقوه و تبادلات فرهنگي، هنري، اقتصادي شهرهاي خواهرخوانده اصفهان.

حسينعلي حاجي دليگاني به همراه ۵۲ نفر از نمايندگان به وزير آموزش و پرورش: لزوم رسيدگي به مشکل عدم احراز هويت ۶۷ درصد دانش‌آموزان در سامانه آموزش مجازي و محروم ماندن آن‌ها از تحصيل.

شهباز حسن پوربيگلري به همراه ۴۵ نفر از نمايندگان به رئيس جمهور: لزوم تسريع درباره حل مشکلات سايپاديزل.

ابوالفضل ابوترابي و ۵۶ نماينده ديگر به وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي: ضرورت نظارت بر پرداخت کامل و به موقع عيدي کارگران. به وزير صنعت، معدن و تجارت: لزوم نظارت جامع بر کنترل قيمت‌ها.

سيدمحمدرضا ميرتاج الديني نماينده تبريز و آذرشهر و اسکو به همراه ۲۳ نفر از نمايندگان به وزراي بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، راه و شهرسازي و کشور: لزوم تکميل بيمارستان ۶۴ تختخوابي آذرشهر.

مهدي عسگري به همراه ۳۴ نفر از نمايندگان به وزير نيرو: علت عدم همکاري شرکت مبنا براي وصول مطالبات نيروگاه شهداي پاکدشت از کشور عراق چيست؟

شهباز حسن پور بيگلري به وزير نيرو: لزوم تسريع در حل مشکلات روستاهاي مناطق مرزي شهرستان سيرجان استان فارس به خصوص در زمينه آب و برق.

حبيب الله دهمرده به رئيس جمهور: چرا در رابطه با مسائل سيستان و بلوچستان به صورت ريشه‌اي و اساسي اقدام نمي‌شود؟

حسن نوروزي به وزير نفت: لزوم ارائه گزارش کامل پيشرفت طرح سردار جنگل.

فرهاد بشيري به وزير صنعت، معدن و تجارت: لزوم نظارت لازم بر قيمت مرغ توزيع در بازار و جلوگيري از گرانفروشي آن.

موسي احمدي به وزير جهاد کشاورزي: لزوم حمايت از کشاورزان شهرستان‌هاي کنگان، دير، جم و عسلويه جهت فروش و صادرات گوجه‌هاي خارج از فصل.

حسن همتي و ۴۵ نفر از نمايندگان به وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: لزوم تسريع در حل مشکل توزيع متوازن اعتبارات و امکانات مربوط به اينترنت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar