ديده‌بان ايران/ تحليلگر مسائل سياسي نوشت: آقاي مطهري با اين قبيل سخنان قصد جذب رأي کدام قشر اجتماعي را دارد؟ آنان که اين قبيل حرف‌هاي او را مي‌پسندند، مواضع سياسي او را رد مي‌کنند و کساني هم که مواضع سياسي او را تأييد مي‌کنند اين نوع سخنان را برنمي‌تابند!
 
صحبت هاي شب گذشته علي مطهري در شبکه اجتماعي کلاب هاووس واکنش هاي بياري را به دنبال داشت.

احمد زيدآبادي در همين رابطه در کانال تلگرامي خودش نوشت: با تعريفي که علي مطهري از "انسان سالم به لحاظِ جنسي" در سخنان اخير خود به دست داده است، قاعدتاً سالم‌ترين شخصيت‌هاي تاريخ ايران را بايد شاه سلطان حسين صفوي و فتحعلي شاه قاجار و امثال آنان در اقشار و طبقات ديگر دانست!

آقاي مطهري با اين قبيل سخنان قصد جذب رأي کدام قشر اجتماعي را دارد؟ آنان که اين قبيل حرف‌هاي او را مي‌پسندند، مواضع سياسي او را رد مي‌کنند و کساني هم که مواضع سياسي او  را تأييد مي‌کنند اين نوع سخنان را برنمي‌تابند!

گفتني است فتحعلي شاه به مدت ۳۷سال بر ايران حکومت کرد. وي دومين شاه از دودمان قاجار که از سال ۱۱۷۶ به مدت ۳۶ سال و ۹ ماه بر ايران فرمانروايي کرد. در طول اين مدت او ۱۵۸ بار ازدواج کرد و بدين ترتيب صاحب ۲۶۰ فرزند و پدر بزرگ ۷۸۶ نوه شد. او رکورد دار زاد و ولد در تاريخ تمام حاکمان جهان است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar