جماران/ اظهارات آیت الله جوادی آملی، در پاسخ به سخنان مخاطبان که درباره کنوانسیون های بین المللی در حوزه کودکان و زنان بوده، ایراد گردیده و به موضوع پیوستن به اف ای تی اف، ارتباطی ندارد.

صفحه اینستاگرام آیت الله جوادی آملی اعلام کرد:
«روز گذشته، در برخی رسانه ها و خبرگزاری ها، مطلبی درباره پیوستن به اف ای تی اف به آیت الله جوادی آملی منتسب گردیده است.

عبارتی که از معظم له درج گردیده، مربوط به دیدار جمعی از اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی با ایشان در روز چهارم دی ماه سال نود و هشت می باشد که این مرجع عالیقدر، پس از استماع گزارش فعالیت های شورای یاد شده در خصوص مشکلات پیوستن به ( کنوانسیون های بین المللی در حوزه کودکان و زنان )، فرموده اند:

اصل اول این است که ما باید حرف خود را بزنیم و آنها به ما بپیوندند نه اینکه ما خواستار پیوستن به آنها باشیم.
سخن قرآن کریم از همان ابتدا این بوده است که من جهانی ام! (لیظهره علی الدین کله). بر اساس این اصل هرگز نباید منتظر باشیم تا آنها ما را بپذیرند بلکه آنها باید بنشینند و ببینند ما چه می گوییم. البته ما باید با تحقیق و تسلط بر منابع وحیانی خود، دستمان پر باشد و اصول خود را به صورت روشن و منطقی به آنها عرضه کنیم.
لذا، این بخش از بیانات آیت الله جوادی آملی در پاسخ به سخنان مخاطبان که درباره کنوانسیون های بین المللی در حوزه کودکان و زنان بوده، ایراد گردیده و به موضوع پیوستن به اف ای تی اف، ارتباطی ندارد.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar