باشگاه خبرنگاران/ دبير کل جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي گفت: احمدي نژاد مريض لاعلاج است و شوراي نگهبان صلاحيت يک فرد رواني را تائيد نمي‌کند.
 
حبيب الله بوربور درباره اختيارات رئيس جمهور و انتقادات به پايين بودن آن گفت: قانون اساسي موارد و مسائل را طوري تنظيم کرده که اصل جمهوري اسلامي خدشه دار نشود و به هر مجموعه‌اي از نهاد‌هاي نظام قدرتي را داده تا با اين قدرت بدون دخالت قوا و نظام بتواند جمهوريت نظام را محقق کند.
دبير کل جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي اظهار کرد: رئيس جمهور قدرت اجرايي تام و تمام دارد. کساني که مي‌گويند رئيس جمهور ۱۲ درصد نقش دارد بايد توضيح دهند که با چه معيار و ملاکي اين درصد را اعلام کرده اند؟

او افزود: رئيس جمهوري که انتخاب همه وزرا را پيشنهاد مي‌دهد و حتي افراد نزديک خود را بر سر کار مي‌گذارد چطور مي‌گويد رئيس جمهور ۱۲ درصد اختيار دارد. در اين شرايط بايد گفت بودجه کل کشور و انتصابات کل کشور ۱۲ درصد است و بايد پاسخ داد که ۷۸ درصد مسائل ديگر چيست؟

اين فعال سياسي اصولگرا درباره کانديداتوري محمود احمدي نژاد براي انتخابات رياست جمهوري سيزدهم هم گفت: احمدي نژاد مريض لاعلاج است و شوراي نگهبان صلاحيت يک فرد رواني را تائيد نمي‌کند، فردي که بيمار باشد مشخص است که تائيد نمي‌شود.

او درباره گزينه نهايي جريان اصولگرايي براي انتخابات رياست جمهوري سيزدهم گفت: به نظر مي‌رسد که اگر با ورود سيد ابراهيم رئيسي موافقت شود گزينه مشخص اصولگرايان خود او خواهد بود،گزينه جدي بعدي از بين اصولگرايان محمدباقر قاليباف است که دوست دارد در انتخابات رياست جمهوري شرکت کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar