برنا/ يک داوطلب انتخابات 1400 گفت: از لعيا جنيدي از طريق چند تن از دوستان دعوت کرده ايم تا شايد در رودربايستي قرار نگيرد.
 
«محسن رهامي»، داوطلب رياست جمهوري 1400، در گفت و گو با برنا، در رابطه با تصميماتي که در مورد کابينه احتمالي خود پس از پيروزي در انتخابات خواهد داشت، گفت: براي وزارت خانه ها ليستي طراحي کرده ام اما وزرايي که از دولت فعلي باشند عموما در اين ليست نيستند و دليل آن هم سن بالاي آنها است.

او افزاد: اما به عنوان مشاور از بعضي وزرا دعوت کرده ام و با آنها مشورت داشتم.

رهامي خاطرنشان کرد: به عنوان مثال ستار هاشمي را در ليست گذاشته ام و فکر مي کنم براي سمت وزارت ارتباطات مناسب باشد. 

اين داوطلب رياست جمهوري ادامه داد: در مورد وزارت بهداشت هم روي يکي از معاونين کار کرده ام، در کل در مورد وزرا مشورت گرفته ام ولي وزرا عموما آدم هاي خبره دانشگاهي هستند و چون شرط سني گذاشته ام که کابينه اي جوان معرفي کنم، در بين اين افراد در سطح وزير در دولت ها شخصي وجود ندارد. 

رهامي اظهار کرد: وزراي دولت هاي قبل سن بالايي دارند و نمي توانم در کابينه ام از آنها استفاده کنم، برخي از آنها در هيات اجرايي و برخي در سمت هايي هستند که صلاح نيست امروز اسم آنها گفته شود اما من از موسوي دعوت کرده و از او مشورت گرفته ام اما اقداماتم عمدتا از جنبه دعوت و مشورت و نظر خواهي است.

او در رابطه با انتصاب زنان در وزارت خانه ها اظهار کرد: در مورد زنان و وزارت زنان هم صحبت هايي شده ولي براي اعلام زود است خود من نه ولي از دوستان به نمايندگي رفته و صحبت کرده اند تا ببينيم مايل به حضور در دولت هستند يا نه. به عنوان مثال از لعيا جنيدي از طريق چند تن از دوستان دعوت کرده ايم تا شايد در رودربايستي قرار نگيرد.

رهامي در رابطه با دعوت نهاد اجماع ساز از او براي ارائه برنامه گفت: نهاد اجماع ساز هنوز دعوت نکرده و افرادي را مي فرستند تا با کانديداها صحبت کنند و هنوز از کسي دعوت نشده است. در اين مورد که چطور عمل شود تصميم گيري نشده است ولي دوستان رابط آمده و رفته اند. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar