ميزان/ سخنگوي نيرو‌هاي مسلح قدرت دفاعي کشور را عامل پشيماني دشمن در اجراي افکار و اهداف خود عليه جمهوري اسلامي ايران دانست و گفت: دشمن از داشتن نگاه طمع به تماميت ارضي و منافع ملي جمهوري اسلامي ايران وحشت دارد.

سردار ابوالفضل شکارچي در گفت‌وگو با ميزان، با اشاره به اقتدار ايران در حوزه‌هاي امنبتي و دفاعي کشور، گفت: جمهوري اسلامي ايران امروز از اقتدار دفاعي و قدرت بازدارندگي بالايي برخوردار است.

سخنگوي نيرو‌هاي مسلح با اشاره به اقتدار دفاعي ايران به عنوان سدي بازدارنده در برابر تهديدات دشمنان، پايداري و مقاومت ملت ايران را از مؤلفه‌هاي مهم در ترسيم اين بازدارندگي از جنس دفاعي و امنيتي برشمرد و تصريح کرد: پايداري و استقامت مردم بخش مهمي از اين بازدارندگي را تشکيل داده است.
 شکارچي قدرت دفاعي کشور را عامل پشيماني دشمن در اجراي افکار و اهداف خود عليه جمهوري اسلامي ايران دانست و اضافه کرد: اين قدرت بالاي بازدارندگي بسيار مهم و ارزشمند است
سخنگوي نيرو‌هاي مسلح به وحدت بين مردم و نيرو‌هاي مسلح به عنوان عامل اصلي ايجاد قدرت مقتدرانه دفاعي و امنيتي جمهوري اسلامي ايران اشاره کرد و افزود: مردم و نيرو‌هاي مسلح در دفاع از کشور و انقلاب اسلامي دست به دست هم داده و قدرت مقتدرانه‌اي را تشکيل داده‌اند.
شکارچي با تأکيد براينکه دشمن از داشتن نگاه طمع به تماميت ارضي و منافع ملي جمهوري اسلامي ايران وحشت دارد، اظهار داشت: وحدت بين مردم و نيرو‌هاي مسلح اين مهم را رقم زده است، هر زمان که اين يکپارچگي دچار خدشه شود، دشمن نسبت به کشور و منافع ملي ما طمع مي‌کند، امروز الحمدالله اين وحدت دچار دخدشه نشده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar