دیده‌بان ایران/ نامزد انتخابات ریاست جموری گفت: قطعاً از زنان در کابینه ام استفاده خواهم کرد چرا که آنچه برای بنده حائز اهمیت است تعهد و تخصص است و حتماً در همین خصوص از زنان متخصص و کارآمد در دولتم استفاده خواهم کرد.
 
شمس الدین حسینی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم پس از انجام مراحل ثبت نام در ستاد وزارت کشور در خصوص برنامه دولتش در صورت پیروزی در انتخابات به خبرنگار دیده بان ایران گفت: من زمانی که به عنوان دبیر طرح تحول اقتصادی در دولت آقای احمدی نژاد حضور کردم عرض کردم که این طرح را به تنهایی نمی توان اجرا کرد بنده در این طرح تجارت اقتصاد کشور حتی قبل از انقلاب و تجربه های سایر کشورها را مورد بررسی قرار دادم بنابراین برنامه اقتصادی مدونی را تهیه کرده ام که در صورت پیروزی آنرا به اجرا خواهم گذاشت اما طبیعی است که بیش از 10 سال از آن زمان گذشته است و شرایط اقتصاد کشور متفاوت شده است.

نامزد انتخابات ریاست جموری گفت: قطعاً از زنان در کابینه ام استفاده خواهم کرد چرا که آنچه برای بنده حائز اهمیت است تعهد و تخصص است و حتماً در همین خصوص از زنان متخصص و کارآمد در دولتم استفاده خواهم کرد.

شمس الدین حسینی همچنین تصریح کرد: دوره چپ و راست به پایان آمده است و بنده تا انتهای رقابت در صحنه خواهم ماند و به نفع ابراهیم رئیسی و یا نامزد دیگری کنار نخواهم کشید زیرا یک نامزد مستقلِ انقلابی هستم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar