ايسنا/ رئيس بنياد مستضعفان همزمان با آخرين روز ثبت نام رياست جمهوري ۱۴۰۰ ضمن تشکر از مردم تاکيد کرد که حکم رهبري (براي انتصاب در رياست بنياد مستضعفان) را مدال افتخار مي‌دانم.

سيد پرويز فتاح، رئيس بنياد مستضعفان همزمان با آخرين روز ثبت نام رياست جمهوري ۱۴۰۰، با تشکر از ابراز لطف اقشار مختلف جامعه براي حضور در انتخابات پيش رو، با انتشار پستي در صفحه شخصي خود نوشت: سرباز نظام، خادم و خاک پاي مردم خصوصا مستضعفان تا شهادت في سبيل‌الله باقي خواهم ماند.
در متن پست رئيس بنياد مستضعفان آمده است: «يُثَبِّتُ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا بِالْقَوْلِ الثَّابِتِ
با تشکر از ابراز لطف اقشار مختلف جامعه، همانطور که پيش از اين نيز عرض کردم، حکم رهبري عزيز انقلاب را مدال افتخار مي‌دانم و ان‌شاالله سرباز نظام، خادم و خاک پاي مردم خصوصاً مستضعفان تا شهادت في سبيل الله باقي خواهم ماند.»

به گزارش ايسنا، حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در تيرماه سال ۹۸ با صدور حکمي پرويز فتاح را به رياست بنياد مستضعفان منصوب کردند. 
لازم به ذکر است فتاح پيش از اين و در اواخر سال گذشته نيز اعلام کرده بود که قصدي براي شرکت در انتخابات رياست جمهوري ندارد و در اين خصوص با بيان اينکه به شدت مراقبت است که حتي در گعده‌هاي سياسي رفت و آمد هم نداشته باشد گفته بود: من به شدت مراقبم چراکه صرف حتي نيم ساعت از وقتم را در اين موضوع، حيف مي‌دانم.
وي هچنين بيان کرده بود: من به بنياد علاقمندم و به حکم رهبر انقلاب براي خدمت به مردم افتخار مي‌کنم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar