نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

کواکبیان: عُرضه کشاندن مردم پای صندوق رای را دارم

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
کواکبیان: عُرضه کشاندن مردم پای صندوق رای را دارم
خبرآنلاين/ دبيرکل حزب مردمسالاري مي گويد:معتقد هستم اين عرضه و اين جنم و اين توانمندي را دارم که مردم را به عرصه انتخابات بکشانم ولي اصل آن زمينه ها ديگر به من مربوط نيست و به خيلي از چيزها مثل حوادث ۹۸، ماجراي بنزين، به حادثه سقوط هواپيماي اوکرايني، حوادث دي ماه ۹۶، وضعيت معيشتي مردم، نحوه برخورد با کرونا و .. برمي گردد.

مصطفي کواکبيان دبيرکل حزب مردمسالاري و کانديداي انتخابات رياست جمهوري در بخشي از گفتگوي تفصيلي با خبرگزاري خبرآنلاين گفت: من فکر مي کنم ما اينبار در شوراي نگهبان مشکلي پيدا نکنيم ولي اگر هم آنها تشخيص دادند که ما صلاحيت لازم را نداريم ککمان هم نخواهد گزيد و مي گوييم مثلا دفعات پيش است و يک باري روي دوش ما کمتر احساس مي شود.

وي گفت: واقعا مسؤليت بزرگي در شرايط فعلي که مردم اينهمه مشکلات دارند است، يکي از بستگان ما مي گفت اگر به پدر و مادرت مي خواهي لطف کني نرو و کانديدا نشو! گفت يک وقت رئيش جمهور مي شوي و مردم به پدر و مادرت فحش مي دهند، گفتم آن طرفش را هم ببين که اگر کسي بتواند باري ازدوش مردم بردارد مي گويند خدا پدر و مادرش را بيامرزد.

عُرضه کشاندن مردم پاي صندوق راي را دارم

وي در پاسخ به اين سوال که «شما فکر مي کنيد قدرت راي آوري داريد؟ در صورت تاييد صلاحيت کانديداي جريان اصلاحات خواهيد بود؟»، گفت: بله. يک بحث اين است که مردم زمينه اي براي مشارکت گسترده دارند و مناظره ها هم مي تواند اين زمينه را تشديد کند. بنده معتقد هستم اين عرضه و اين جنم و اين توانمندي را دارم که مردم را به عرصه انتخابات بکشانم ولي اصل آن زمينه ها ديگر به من مربوط نيست و به خيلي از چيزها مثل حوادث ۹۸، ماجراي بنزين، به حادثه سقوط هواپيماي اوکرايني، حوادث دي ماه ۹۶، وضعيت معيشتي مردم، نحوه برخورد با کرونا و .. برمي گردد، اما اگر بنده توفيق اين را داشته باشم حتما در افزايش مشارکت مردم مؤثر هستم، بالاخره در خودم اين را مي بينيم که در مناظره ها و ارائه برنامه ها يک کاري کنم که مردم بيشتر بيايند و اگر مردم زير ۴۰ يا ۵۰ درصد شرکت کنند ما قدرت راي آوري نداريم (نه تنها من بلکه هرکسي از جبهه اصلاحات)، ولي اگر مشارکت بالا باشد حتما قدرت راي آوري داريم.

instagram.com/akharinkhabar
اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر