ایرنا/ رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مجاهد انقلابی و جانباز سرافراز حجت‌الاسلام والمسلمین‌ سیدعلی‌اکبر محتشمی‌پور را تسلیت گفت.

محمدباقر قالیباف روز دوشنبه در پیامی با ابراز تاسف و تاثر از درگذشت مجاهد انقلابی و جانباز سرافراز حجت‌الاسلام و المسلمین‌سید علی‌ اکبر محتشمی‌پور  نماینده ادوار سوم و ششم مجلس شورای نوشت: ایشان چهره‌ای خدمتگزار در عرصه‌های انقلاب و نظام بودند و در مسئولیت‌های متعدد طی سال ها خدمات شایانی را به ملت عرضه داشتند.
رییس مجلس در این پیام ضمن تسلیت فقدان این روحانی گرانقدر به خانواده، دوستان و سایر بستگان، برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد.


به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی‌اکبر محتشمی‌پور، سفیر پیشین ایران در سوریه و وزیر کشور در دولت میرحسین موسوی بر اثر ابتلا به کرونا صبح امروز در ۷۵ سالگی در بیمارستان خاتم‌الانبیای تهران درگذشت.
وی نمایندگی مردم تهران در دوره سوم و ششم مجلس، مشاور اجتماعی سید محمد خاتمی از سال ۱۳۷۸ - ۱۳۷۶ را نیز برعهده داشته است.
محتشمی‌پور همچنین عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز، دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از قدس و حمایت از حقوق مردم فلسطین (ایران) و مدیرمسئولی روزنامه بیان را در کارنامه داشت. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar