آخرین خبر/ امروز عکسی از پشت صحنه مناظره منتشر شد که بازتاب فراوانی در رسانه‌ها داشت و با توجه به آن چیزی که مردم در مناظره دیده و شنیده بودند، سبب تعجب برخی‌ها شد. این سوژه و سایر اخبار انتخاباتی را در ادامه تقدیم شما خواهیم کرد.

عکسِ حاشیه‌ساز!

آخرین مناظره انتخاباتی کم حاشیه نداشت. امروز عکسی از پشت صحنه آن منتشر شد که پیامی برعکسی داشت. کاندیداهای ریاست‌جمهوری که در مناظرات حسابی شمشیر را برای هم از رو بسته بودند و در حمله به هم از هیچ چیزی دریغ نکردند، در این تصویر در حال خوش و بش با هم بودند.

شایعاتی درباره انصرافی‌ها

سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی، کناره‌گیری وی از نامزدی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به نفع ابراهیم رئیسی را تکذیب کرد و سخنگوی ستاد مردمی دولت سلام هم اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر انصراف قاضی‌زاده هاشمی را تکذیب کرد.

لیست مرموز فاش شد

فهرست ۱۱ بدهکار بانکی که همتی در مناظره روز گذشته به رئیسی تحویل داده بود، منتشر شد.

علی نادری،  مدیر روابط عمومی قوه قضاییه در این باره نوشته است: ارائه فهرست بدهکاران بانکی به شیوه آقای همتی! وقتی برای ابربدهکاران بانکی حتی حوصله تایپ هم نبوده حساب مابقی قضایا را بکنید. البته به قول آقای رییسی اسامی را هم جستجو کنید و نتایج پرونده ها را هم خودتان بخوانید.

کاندیدا درباره وعدهایشان دچار آلزایمر می‌شوند؟

پاسخ 7 کاندیدای ریاست جمهوری به این سوال «آیا این قول را به مردم میدهید که وعده هایی که در اینجا و جا های دیگر دادید را فراموش نکنید؟» را در ویدئو ببینید.

کلاف سردرگم گرانی بنزین

ستاد مرکزی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در واکنش به بیانیه دولت که در آن گرانی بنزین را تصمیم سران قوا در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی عنوان کرده بود، تاکید کرد تصمیم درباره گرانی بنزین، زمان و نحوه اجرای آن در دولت اتخاذ شد و در یکی از جلسات هماهنگی سران قوا صرفا در این مورد اطلاع‌رسانی شد.


پرتکرارترین کلمات نامزدها

مناظره سوم و آخر کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری هم برگزار شد که در ادامه مهم‌ترین کلمات آن‌ها را می‌بینید.

همتی همه را ریز می‌بیند

عبدالناصر همتی درباره رقبایش گفت: در میان ۶ نامزد موجود رقیبی جدی برای برنده شدن در انتخابات ندارم اما رقیب جدی من کسانی هستند که با صندوق رای قهر کرده‌اند که اگر قهر را کنار بگذارند و پای صندوق های رای بیایند رقیبی نخواهم داشت.

جنجال همسرِ آقای نامزد

ستاد علیرضا زاکانی نامزد درباره مسئولیت همسر زاکانی اطلاعیه داد: در برخی‌ رسانه‌ها برای معرفی خانم معصومه پاکتچی، همسر آقای دکتر علیرضا زاکانی، عنوان مدیر حوزه های علمیه خواهران استان تهران ذکر شده که این عنوان نادرست بوده و عنوان صحیح ایشان «مدیر سابق ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران تهران و مشاور مدیر سابق» است.

پیروز انتخابات کیست؟

پیش‌بینی‌های جالب مشاوران نامزدهای ریاست جمهوری از پیروز انتخابات را در ویدئو تماشا کنید.

توییت‌گردی انتخاباتی

فضای انتخابات را در توییتر دنبال می‌کنیم.

به وقت تحلیل‌های انتخاباتی

تحلیل‌های انتخاباتی را در لابه‌لای روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها رصد می‌کنیم.

سوالات چالشی «همتی» از نامزدهای اصولگرا، محتوای تحلیل روزنامه اعتماد را به خود اختصاص داد.


دیروز آخرین دور از مناظرات کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شد. مناظره‌ای که همچون 2دور قبلی‌اش که 18 و 15خرداد‌ماه برگزار شد برنده‌ای نداشت. جزئیات این مقاله را در ادامه مطالعه کنید.


روزنامه «جوان» کارنامه اصلاح‌طلبان و مواضع آنان در انتخابات را مورد تحلیل و تبیین قرار داده است.


  

 

 به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar