مهر/ نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت نظارت مرکزی تهران مجوز شمارش مجدد برخی شعب اخذ رأی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا را صادر کرده است.

در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم بهارستان در مجلس با بیان اینکه مردم به خدمت بی منت رئیسی رأی داده اند، گفت: امیدوارم همان طور که در قوه قضائیه موفق بوده اند، در قوه مجریه نیز موفق باشند.

وی در تذکری خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور، گفت: بنده ساعت ۳ نصف شب ۲۹ خرداد به شعب رأی گیری مراجعه کردم، هنوز هیئت‌های نظارت و بازرسان شام نخورده بودند. به آقای کولیوند پیام دادم ساعت ۴ صبح برای آنها شام آوردند، این تبعیض بین هیئت های نظارت و اجرایی درست نیست.

این نماینده مجلس در تذکری به هیئت نظارت مرکزی، گفت: نباید افرادی را که در شهرها و روستاهای زیر ۲۰۰ هزار نفر رد صلاحیت شده بودند تأیید صلاحیت می کردید، این افراد از طرف ناجا، واجا و حراست ها رد صلاحیت شده بودند.

نوروزی تصریح کرد: هیئت نظارت مرکزی تهران مجوز شمارش مجدد آرای شوراهای شهر و روستای برخی شعب را داده است که با شمارش مجدد قطعا ترکیب آراء تغییر خواهد کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar