مهر/ نماينده ولي‌فقيه در استان سمنان، خبر از ارسال متن استعفاي خود به رهبر انقلاب داد و گفت: رضايت مردم، وحدت و امر ولايت و رهبري سه رکن اصلي دوران تصدي‌ام بوده است.

آيت الله سيد محمد شاهچراغي در ديدار بعد از ظهر دوشنبه با استاندار سمنان به ميزباني دفتر خود با بيان اينکه برگزاري انتخابات، يک عمل صالح است و از خداوند مي‌خواهم اين عمل صالح مجريان و دست‌اندرکاران را به خوبي قبول نمايد، تاکيد کرد: اين انتخابات از ديدگاه من، از جهاتي کم نظير بود، چرا که تاکنون کشور ما انتخاباتي در شرايط کرونا را تجربه نکرده بود.

وي افزود: کرونا به عنوان يک مشکل و دل نگراني در انتخابات بود که به همراه برخي گلايه‌مندي‌هاي مردم، موجب دغدغه‌مندي مسئولان شده بود که مي‌توانست به عنوان يک مشکل جدي در امر برگزاري انتخابات به شمار آيد.

امام جمعه سمنان گفت: طي پروسه انتخابات، دشمنان خارجي براي ايجاد اخلال در روند انتخابات سنگ تمام گذاشته بودند، اما ديديم که علي رغم همه مشکلات، اين انتخابات به خوبي برگزار شد که اين جانب علت اين امر را همگرايي و هماهنگي بين مسئولان استان و مردم مي‌دانم.

آيت الله شاهچراغي بيان کرد: وحدت ايجاد شده ميان مردم و مسئولان به هيچ وجه در گذشته با اين قوت و اين چنين نبود که خوشبختانه در اين دوره، به خوبي به انجام رسيد بر اين عقيده‌ام که وحدت کلمه ايجاد شده ميان مسئولان استان و به ويژه استاندار محترم با مردم، نقش مؤثري در برگزاري خوب انتخابات ايفا کرد از مردم و مسئولان استان انتظار دارم که وحدت ايجاد شده را تداوم بخشيده و ادامه دهند و آگاه باشند که بدون اتحاد، همدلي و وحدت هيچ امري به فرجام نخواهد رسيد.

وي در ادامه با بيان اينکه در متن استعفاي اينجانب که به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي ارسال کرده‌ام ذکر شده که در مدت ۲۰ سال اخير که افتخار نمايندگي شما را در استان سمنان بر عهده داشتم، همواره بر سه محور و اصل مهم رضايت مردم، وحدت و امر ولايت و رهبري تاکيد کرده‌ام، گفت: بناي اسلام متشکل از دو کلمه توحيد و وحدت کلمه است که نبود هر کدام از آنها موجب صدمه ديدن اسلام خواهد شد از سوي ديگر يکي از امتيازات استان سمنان وحدت است که اين وحدت بايد همواره حفظ شود.

عضو خبرگان رهبري با بيان اينکه براي تحقق وعده‌هاي آيت الله رئيسي در مورد استان سمنان، راهکار و چاره‌اي جز وحدت نيست، گفت: بناي کار رئيس جمهور منتخب، استفاده از تمام نيروهاي کارآمد است و خوشبختانه زمينه اين امر در استان فراهم بوده از خداوند مي‌خواهم با وحدت کلمه بتوانيم مردم را بيش از پيش اميدوار و راضي نگه داريم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar