نماد آخرین خبر

امیر حیدری: تمام طرح‌های «نزاجا» بر اساس مطالبات فرماندهی کل قوا انجام می‌شود

منبع
ايلنا
بروزرسانی
امیر حیدری: تمام طرح‌های «نزاجا» بر اساس مطالبات فرماندهی کل قوا انجام می‌شود

ايلنا/ فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: تمامي طرح‌ها و برنامه‌هاي«نزاجا» برابر خواست و مطالبات فرمانده کل قوا انجام مي‌شود.

 امير سرتيپ کيومرث حيدري در يازدهمين جشنواره مالک اشتر که با حضور فرماندهان، نفرات برتر و خانواده هاي معظم شهدا و به همت دبيرخانه اشراف نزاجا در ستاد هوانيروز برگزار شد، گفت: اصول فرماندهي در نيروي زميني ارتش بر سه اصل ولايت محوري، عدالت محوري و شايسته سالاري بنا شده است.

وي افزود: ولايت محوري يعني تمام برنامه ها و طرح هاي «نزاجا» بر اساس خواست و مطالبات فرماندهي معظم کل قوا انجام شود.

فرمانده نيروي زميني ارتش با بيان اينکه اشراف موجب مي شود تا تمامي زواياي برنامه ها توسط فرمانده مورد ارزيابي قرار گيرد، تاکيد کرد: امروز فرماندهي معظم کل قوا با نظري واسع و ديد عميق به کارهايي که در سطح نيروهاي مسلح انجام مي شود نگاه مي کنند و کاملا اشراف دارند، تاکيد ما در نيروي زميني ارتش انجام کارهاي بزرگ و برابر مطالبات معظم له است.

اميرحيدري اظهار داشت: ما مديون رشادت هاي رزمندگان و شهدا هستيم، آنها ناظر بر اعمال ما هستند و ما بايد از خدا بخواهيم که ما را در مسير راه شهدا و ادامه دهنده آرمان هاي آنها قرار دهد.

همچنين در اين مراسم امير سرتيپ دوم ساماني جانشين اشراف فرماندهي ستاد کل نيروهاي مسلح با اشاره به عملکرد مطلوب نزاجا در برنامه در اين نيرو، گفت: فرماندهي معظم کل قوا، نيروي انساني را مقدم بر تجهيزات مي دانند، و در اين خصوص فرمودند: نيروي انساني حتما مقدم است، نيروي انساني بدون تجهيزات بالاخره مي تواند تجهيزات را بدست بياورد، پس نيروي انساني بسيار مهم و مقدم است.

وي ادامه داد: برنامه ريزي، تدبير و بکار گيري مقدورات با آموزش و هدايت موثر بايد موجب تقويت و آمادگي رزمي و توان دفاعي شود.

امير سرتيپ دوم ساماني تصريح کرد: اشراف از تدابير نوراني مقام معظم رهبري است و بايد تمامي کارها در نيروهاي مسلح برابر منويات ايشان انجام شود.

گفتني است، در اين مراسم که به منظور تجديد ميثاق فرماندهان و کارکنان هوانيروز ارتش با حضرت امام خميني (ره) و روز هوانيروز برگزار شده بود از تمبري که به مناسبت اين بيعت تاريخي با همکاري اداره پست جمهوري اسلامي ايران چاپ شده بود توسط فرمانده نيروي زميني ارتش رونمايي شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره