نماد آخرین خبر

کمیسیون امنیت ملی مجلس گزارش وزارت خارجه درباره برجام را بررسی می کند

منبع
ايسنا
بروزرسانی
کمیسیون امنیت ملی مجلس گزارش وزارت خارجه درباره برجام را بررسی می کند

ايسنا/ سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس از بررسي گزارش اخير وزارت خارجه درباره برجام در جلسه هفته آينده اين کميسيون خبر داد.

محمود عباس زاده مشکيني اظهار کرد: وزارت خارجه همزمان با رسانه اي کردن بيست و دومين گزارش سه ماهه خود در مورد اجراي برجام آن را به مجلس فرستاده، منتهي مجلس تعطيل است و طبيعتا بررسي اين گزارش در هفته آينده انجام مي شود.

وي افزود: بر اين اساس کميسيون امنيت ملي هفته به بررسي بيست و دومين گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجراي برجام مي پردازد و ابعاد آن را مورد رسيدگي قرار مي دهد.

عباس زاده با اشاره به متن اين گزارش گفت: اين گزارش را خوانده ام منتهي به نظرم مطلب جديدي در آن وجود ندارد. موارد قيد شده در اين گزارش همان مطالبي است که آقاي عراقچي و ظريف در جلسات کميسيون امنيت ملي بيان کرده بودند. درباره پيشنهادات بيان شده در توافق و کف و سقف همکاري و انتظارات هم مطالب به کميسيون امنيت ملي گفته شده بود، به همين دليل مطلب جديدي در اين گزارش نديدم.

به گزارش ايسنا، روز گذشته وزارت خارجه گزارشي در ۲۶۲ صفحه در قالب ۱۴ بخش با عنوان بيست و دومين گزارش سه ماهه وزارت خارجه در مورد اجراي برجام را منتشر کرد که اين گزارش همراه با نامه وزير خارجه به رئيس کميسيون امنيت ملي مجلس ارسال شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره