نماد آخرین خبر

ایزدخواه: حضور نمایندگان در دولت خسارت محض است

منبع
ديده‌بان ايران
بروزرسانی
ایزدخواه: حضور نمایندگان در دولت خسارت محض است

ديده‌بان ايران/ نماينده مردم تهران در مجلس گفت: کناره‌گيري هر نماينده از مجلس شوراي اسلامي جهت حضور در دولت خسارت محض است و شائبه سبک شمردن جايگاه مجلس را به دنبال دارد.
 
روح‌الله ايزدخواه با انتقاد از سهم‌خواهي برخي از نمايندگان مجلس و اصرار به حضورشان در دولت، اظهار داشت: کساني که در انتخابات مجلس يازدهم داوطلب شدند و خودشان را در معرض انتخاب مردم قرار دادند، بايد به وظايف خود در قالب نمايندگي مجلس پايبند باشند.
وي بيان کرد: نمايندگاني که اين روزها به دنبال کناره گيري از مجلس و حضور در دولت هستند، بايد بگويند که اگر اعتقادي به مجلس شوراي اسلامي نداشتند، پس چرا نامزد انتخابات مجلس شدند؟

نماينده مردم تهران در مجلس تصريح کرد: آنان مي‌دانستند که دولت جديد در سال ۱۴۰۰ روي کار مي‌آيد و اگر تمايل زيادي به حضور در دولت داشتند، مي‌توانستند صبر کنند تا در دولت به مردم خدمت کنند و نبايد نامزد انتخابات مجلس مي‌شدند.


ايزدخواه با تاکيد بر اينکه نمايندگان نبايد خواستار حضور در دولت باشند، ادامه داد: کناره‌گيري هر نماينده از مجلس شوراي اسلامي خسارت محض است و ممکن است شائبه سبک شمردن جايگاه مجلس را هم در پي داشته باشد.

وي با بيان اينکه نمايندگان مجلس نبايد سِمت نمايندگي مجلس را در مقابل فعاليت در دولت سبک بشمارند، گفت: در کشور قحط‌الرجال نداريم که نمايندگان مجلس به دنبال حضور در دولت باشند.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: نيروهاي زبده و لايق بسيار زيادي در خارج از مجلس وجود دارند و اين طور نيست که فکر کنيم براي يک پُست دولتي هيچ فردي وجود ندارد و بايد حتماً نمايندگان مجلس از سمت نمايندگي خود انصراف دهند و در دولت حضور يابند.

ايزدخواه بيان کرد: نمايندگاني که به شدت اصرار دارند تا در دولت کار کنند، مي‌توانند منتظر بمانند تا اين مجلس به پايان برسد و سپس در دولت خدمت کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره