ايسنا/ دبير شوراي نگهبان گفت: با برادران و خواهران ايماني خود در استان خوزستان ابراز همدردي مي‌کنيم و از مسئولان مي‌خواهيم با فوريت مشکلات آنان به ويژه مسئله آب را حل کنند و نبايد از هيچ کمکي در حل اين مسئله دريغ شود.

به گزارش شوراي نگهبان، آيت الله احمد جنتي دبير شوراي نگهبان صبح امروز (دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰) در جلسه اين شورا، با عرض تبريک به مناسبت ايام پر خير و برکت ماه ذي الحجه و روز عرفه و اعياد قربان و غدير گفت: در بهترين ايام سال بعد از ماه مبارک رمضان قرار داريم و از خداوند منان مي‌خواهيم که فرصت بهره برداري از فيوضات اين روزهاي عزيز را به ما عطا کند.

وي روز عرفه را روز عيد و بندگي براي مومنان دانست و افزود: بهترين دعاهاي سال، در اين ايام به ويژه روز عرفه است که بايد از آن بهره کافي و وافي را ببريم.

جنتي با گراميداشت ياد و خاطره شهداي منا، از خداوند خواست تا انتقام خون اين شهدا را از حکومت ظالم سعودي بگيرد.

وي اعياد قربان و غدير را بهترين زمان براي کمک به فقرا عنوان کرد و گفت: از فرصت اين روزهاي عزيز همه استفاده کنيم و به ايتام، فقرا و سادات کم بضاعت در حد توان به هر نحوي کمک کنيم تا ان‌شاالله مورد مرضي خداوند قرار گيرد.

دبير شوراي نگهبان در بخش پاياني از سخنان خود به معضل آب در خوزستان اشاره و تاکيد کرد: با برادران و خواهران ايماني خود در استان خوزستان ابراز همدردي مي‌کنيم و از مسئولان مي‌خواهيم با فوريت مشکلات آنان به ويژه مسئله آب را حل کنند و نبايد از هيچ کمکي در حل اين مسئله دريغ شود؛ بنده و اعضاي شوراي نگهبان نيز در کنار مردم شريف و عزيز خوزستان هستيم و به اندازه توان و مسئوليت خود براي رفع مشکلات آنان تلاش مي‌کنيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar