ايلنا/ عضو کميسيون امنيت ملي مجلس خواستار رسيدگي هر چه سريعتر وزارتخانه‌هاي خارجه و کشور به حصارکشي ترکيه در اطراف مرزهاي ايران شد که با مشورت رژيم صهيونيستي انجام مي‌شود.

محمود احمدي بيغش در جلسه علني امروز (دوشنبه، ۴ مردادماه) مجلس شوراي اسلامي در تذکر شفاهي خود با بيان اينکه حوادث تلخ خوزستان، بي‌کفايتي محض دولت تن ‌پرور را نشان مي‌دهد و حاکي از ناکامي‌هاي تعمدي است، گفت: حجم سنگين سلاح‌هاي جنگي غيرمجاز در استان بايد هر چه سريعتر جمع‌آوري شود تا استان گرفتار رسوخ‌هاي امنيتي نشود.
نماينده مردم شازند در مجلس شوراي اسلامي در ادامه با انتقاد از هوسبازي‌هاي اردوغان در مرزهاي شرقي ترکيه که پاياني ندارد، عنوان کرد: حصارکشي صورت گرفته با مشورت رژيم صهيونيستي بوده و به نظر مي‌رسد وزارتخانه‌هاي کشور و امور خارجه در اين موضوع غفلت کرده‌اند چرا که تعرضاتي به مرض صورت گرفته و همچنين طالبان در افغانستان از سوي آنها تجهيز مي‌شوند لذا بايد براي مرزهاي کشور خود به اردوغان تذکر داده شود تا اردوغان بداند ايران مکزيک نبوده و ترکيه آمريکا نيست.
وي در ادامه خطاب به آيت‌الله رئيسي بيان کرد: اميدواريم شاهد پوست‌اندازي در کابينه نوگراي دولت آينده باشيم و تحرکات دولت جديد خشم مردم را کاهش دهد.
عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در پايان خاطر نشان کرد: حسن روحاني تمام شد اما جريان فکري خبيث آنها پايان ندارد لذا تا  ۲۰ روز آينده نيز مردم بايد هوشيار باشند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar