برنا/ يک چهره سياسي اصلاح طلب اظهار کرد: مردم هنوز از اصلاحات روي گردان نشده اند و فاصله بين مردم و حاکميت نگاهي است که به دليل سياست هاي جاري ايجاد شده است.
 
«جواد امام»، يک فعال سياسي اصلاح طلب، در گفت و گو با برنا، در رابطه با اينکه برخي مي گويند اصلاح طلبان صندلي طلب شده اند و در پي صندلي هاي قدرت هستند، اظهار کرد: اگر نکته اي که مي گويند درست باشد بايد در ۹۲ براي آقاي روحاني شرط و شروطي مي گذاشتيم و بنا بر آن شرط و شروط از ايشان حمايت مي کرديم و امروز هزينه آن را مي‌دهيم که، بدون هيچ شرط و شروطي بخاطر منافع کشور و مردم از آقاي روحاني حمايت کرديم و هيچ سهم خواهي نکرديم. اگر اصلاح طلبان قدرت طلب بودند بايد سهمي را از دولت آقاي روحاني طلب مي کردند ولي اصلاح طلبان بدون هيچ سهمي، هزينه دولت آقاي روحاني را پرداخت کردند و از آن بابت پشيمان نيستيم.

او افزود: اصلاح طلب و اصلاح طلبي با توجه به شناختي که از جامعه دارد بايد بازبيني مجددي نسبت به برنامه ها و شعار هاي خود داشته باشد. ما به يک بازسازي و آسيب شناسي فردي و تشکيلاتي نياز داريم تا مطالبات مردم را پيگيري کنيم و درگير قدرت طلبي و مسند طلبي نشويم. اصلاح طلبي و هر جريان ديگري به پشتوانه مردم معنا پيدا مي کند و من فکر مي کنم، مردم هنوز از اصلاحات روي گردان نشده اند و فاصله بين مردم و حاکميت نگاهي است که به دليل سياست هاي جاري ايجاد شده است.

امام در رابطه با عملکرد اصلاح طلبان در 4 سال اينده در نقد دولت تصريح کرد: هر جاييکه کار خوبي باشد ما حمايت خواهيم کرد و هر جا نياز به نقد باشد نقد مي کنيم و اميدواريم دولت آقاي رييسي توفيق پيدا کند و موفق باشد چون کشور و مردم هستند که خسارت مي بينند. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar