ايرنا/ معاون هماهنگ کننده ارتش با بيان اين که در مديريت جهادي، عزم راسخ، هدفگذاري، دقت عمل، جديت، تلاش و پشتکار با هم تجميع شده است، گفت: توسعه سواحل مکران برگرفته از شاخصه هاي مديريت جهادي بود.

دريادار حبيب‌الله سياري روز يکشنبه در مراسم افتتاح ساختمان ياس فاطمي دانشکده پرستاري دانشگاه علوم پزشکي ارتش گفت: تفاوت عمده مديريت با مديريت جهادي در اين است که در مديريت جهادي، عزم راسخ، هدفگذاري، دقت عمل، جديت، تلاش و پشتکار با هم تجميع شده است و نتيجه آن مديريت جهادي است.  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بيان اينکه رهبر معظم انقلاب بارها بر احياي روحيه مبتني بر مديريت جهادي در سطح کشور تاکيد کردند، افزود: اگر بخواهيم در اين حوزه مصداقي بياوريم مي‌توانيم به توسعه سواحل مکران و اقتدار دريايي در چند سال گذشته اشاره کنيم.  
سياري با تاکيد بر اينکه مديريت جهادي بر مبناي تدبير، انگيزه و همت مضاعف شکل مي‌گيرد، خاطرنشان کرد: ما سواحل مکران را در شرايطي توسعه داديم که بسياري از مسائل از قبل براي اين منطقه پيش‌بيني نشده بود.  
وي افزود: قطعا عزم راسخ، جديت، خواستن، تدبير کردن و تلاش مضاعف شما عزيزان سبب ساخته شدن اين پروژه در کمترين زمان ممکن شد و اين برگرفته از همان مديريت جهادي است که رهبر انقلاب اسلامي همواره بر آن تاکيد داشته و دارند.
معاون هماهنگ کننده ارتش تعامل و همکاري سازنده بين سازمان‌ها از ديگر موارد پيشرفت و توسعه عنوان کرد و گفت: به جاي موازي کاري و محکوم کردن يکديگر و فرستادن امواج منفي اکر دست در دستان هم بگذاريم و با وحدت و همدلي پيش برويم و مجموعه توانمندي‌هايمان را پاي کار بياوريم قطعا سريعتر به نتيجه خواهيم رسيد.
در جريان ساخت ساختمان ياس فاطمي اين تعامل و همکاري ارزشمند محقق شد.  
سياري با تاکيد بر اينکه پروژه بايد برنامه‌ريزي لازم را جهت اجرايي شدن داشته باشد، تصريح کرد: قطعا کار بدون برنامه‌ريزي مناسب و دقيق خوب پيش نخواهد رفت؛ اما پروژه و فعاليتي که متناسب با برنامه‌ريزي دقيق باشد بسترساز توسعه و پيشرفت کشور است.  
وي از ديگر مواردي که سبب انجام کارهاي مديريتي سازنده و مطلوب مي‌شود را داشتن نيت خالصانه و بدون شائبه عنوان کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar