فارس/ جانشين فرمانده سپاه گفت: مرزهاي جمهوري اسلامي ايران در امنيت کامل هستند و تاکنون هيچ مشکلي مخصوصاً در مرزهاي شرقي کشور نداشته‌ايم.

دريادار پاسدار علي فدوي جانشين فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اظهار داشت: قوت سپاه، بسيج و نيروهاي مسلح به‌گونه‌اي است که تمام جهان مي‌دانند که نمي‌توانند کوچک‌ترين خللي در امنيت جمهوري اسلامي ايران به وجود آورند.
فدوي خاطر نشان شد: وقتي که آمريکايي‌ها به اين نتيجه رسيده‌اند و مي‌دانند که در عرصه نظامي مقابل جمهوري اسلامي ايران نمي‌توانند به پيروزي برسند و همواره با شکست مواجه مي‌شوند، ديگر کشورها و مجموعه‌ها حساب کار خودشان را مي‌کنند.

مرزهاي جمهوري اسلامي ايران در امنيت کامل هستند
جانشين فرمانده سپاه با بيان اينکه مقام معظم رهبري مي‌فرمايند «زماني که ما به قله برسيم، دشمني‌ها نيز تمام مي‌شود»، از اين رو ما نيز به اين سمت حرکت مي‌کنيم و هر روز به اين هدف نزديک‌تر مي‌شويم، تصريح کرد: مرزهاي جمهوري اسلامي ايران در امنيت کامل هستند و تاکنون هيچ مشکلي مخصوصاً در مرزهاي شرقي کشور نداشته‌ايم و با اقتدار و توانمندي‌هايي که وجود دارد در خصوص مرزها و مجموعه‌اي بالاتر نيز مشکلي به وجود نمي‌آيد.
وي پيرامون حضور پرشور گروه‌هاي جهادي در عرصه‌هاي خدمت‌رساني گفت: قطعاً هر حرکتي که به خيل بي‌انتهاي مردم متصل باشد داراي خير و برکت است از طرف ديگر بسيج نشان داده است که در همه عرصه‌ها پاي‌کار است و زماني که يک اتفاق براي هم‌وطنشان مي‌افتد ديگر آرام نمي‌گيرند تا آن گرفتاري را از بين ببرند يا از آن کم کنند.

حضور 42 هزار گروه جهادي ثبت شده در بسيج
جانشين فرمانده سپاه از حضور 42 هزار گروه جهادي ثبت شده در بسيج خبر داد و افزود: کرونا تمام جهان را دچار مشکل کرده است اما در کشور ما هيچ‌گاه از مشکلاتي که براي ديگر کشورها به وجود آمد به وجود نيامده است زيرا ما مردم مسلماني داريم که کمک کردن به هم نوع را بالاترين فريضه مي‌دانند.

مجلس شوراي اسلامي پاي‌کار گروه‌هاي جهادي آمد
فدوي ادامه داد: خوشبختانه مجلس شوراي اسلامي پاي‌کار گروه‌هاي جهادي آمده است و امسال منابع مالي که اين گروه‌ها براي کارهاي بزرگ نياز دارند را پيش‌بيني کرده است و انشاالله با شروع به کار آقاي رئيسي، دولت نيز پاي‌کار خواهد آمد و گرفتاري‌هاي موجود به زودي حل مي‌شوند.

«بسيج سازندگي» به «بسيج جهاد سازندگي» تغيير مي‌کند
وي با بيان اينکه به زودي اسم بسيج سازندگي به بسيج جهاد سازندگي تغيير مي‌کند، گفت: با حل شدن مشکلات کشور با تلاش خيل عظيم مردم و گروه‌هاي جهادي، مردم فراموش مي‌کنند که کشور مشکلاتي همچون مشکل آب داشته است از طرف ديگر حضور پررنگ جوانان در عرصه‌هاي جهادي داراي خيرات فراواني است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar