باشگاه خبرنگاران/ يک روزنامه صهيونيستي با تکرار اتهامات بي اساس مقامات اين رژيم عليه ايران به ناتواني نيروي دريايي اين رژيم اذعان کرد.

روزنامه صهيونيستي جروزالم پست در گزارشي مدعي شد گرچه ارتش اسرائيل پيشرفت زيادي در زمينه تجهيزات نظامي و قابليت‌هاي اطلاعاتي داشته است و امروز کمتر به اطلاعات دريايي آمريکا و سيا متکي است و اگرچه همچنان با آمريکا همکاري دارد، هنوز در خارج از نواحي عملياتي اصلي در نزديکي سواحل سرزمين هاي اشغالي، غزه و لبنان، در نواحي که ايران بر آن تسلط دارد يا مي‌تواند به آساني قايق‌هاي تندرو به آنجا اعزام کند، قابليت‌هاي نيروي دريايي اسرائيل نزديک به صفر است.
اين گزارش همچنين مدعي است: ارتش اسرائيل در برابر حملات پهپادي ايران، مين‌هاي دريايي، راکت‌ها و ديگر حملات به خطوط کشتي راني مرتبط با اسرائيل آسيب پذير است.
نفتالي بنت، نخست وزير رژيم صهيونيستي پيش از اين مدعي شد اطلاعات امنيتي در اختيار دارد که حاکي از دست داشتن ايران در حمله به کشتي اين رژيم در درياي عمان است.
نفتالي بنت، همسو با ديگر مقامات رژيم صهيونيستي و بدون ارائه هيچگونه ادله‌اي در اثبات ادعاي خود، امروز (يکشنبه) مدعي شد: اطلاعات امنيتي که در دست داريم نشان مي‌دهد ايران به کشتي اسرائيلي حمله کرده است.
نخست وزير رژيم صهيونيستي به ادعاهايش اين را نيز افزود: ما به شيوه خود پياممان را به ايران منتقل خواهيم کرد.
روز جمعه يک گروه تحت نظارت ارتش انگليس مدعي شد گزارشي دريافت کرده است که يک کشتي در نزديکي سواحل عمان هدف گرفته شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar