خبرآنلاين/ عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس اظهار کرد: به جز وزير آموزش و پرورش و احتمالا يکي از وزاري ديگر، بقيه وزراي کابينه رأي اعتماد مي گيرند.

جليل رحيمي جهان آبادي نماينده مردم تربت‌جام در پاسخ به اين سوال که پيش بيني شما از رأي مجلس به کابينه رئيسي چيست؟ گفت: من فکر مي کنم به جز وزير آموزش و پرورش و احتمالا يکي از وزاري ديگر، بقيه وزراي کابينه رأي اعتماد مي گيرند.

او  تصريح کرد: به نظر من اکثريت قاطع کابينه رأي اعتماد مي گيرند.

اين عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در پاسخ به اين سوال که قوي ترين و ضعيف ترين وزير معرفي شده به مجلس چه افرادي هستند؟ عنوان کرد: حوزه تخصصي بنده فقط مسائل سياست خارجي است و در ساير حوزه ها تخصصي ندارد که بخواهم درباره وزيري قضاوت کنم به نظر من وزراي قوي، متوسط و ضعيف در کابينه حضور دارند اما قوي ترين بخش کابينه رئيسي، بخش دفاعي و سياست خارجي است. به ويژه وقتي برنامه اميرعبداللهيان را در کميسيون شنيدم که مطرح کردند يک برنامه جامع و کاملي بود که البته اشراف خوبي به حوزه سياست خارجي دارند. ضعيف ترين وزير آموزش و پرورش است در مجموع حوزه آموزش و پرورش، بهداشت و وزير نيرو به شدت ضعيف است. درباره رد شدن آن نمي توانم اظهارنظر دقيقي داشته باشم اما بايد ديد در فضاي مجلس چه اتفاقي رخ مي دهد در مجموعه اين سه وزير جزو وزراي ضعيف هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar