خبرآنلاين/ فعال سياسي اصلاح طلب معتقد است: آقاي رئيسي بايد برنامه داشته باشد و دولتي را هم که تشکيل مي دهد براي اجراي آن برنامه باشد در حالي که چنين چيزي ديده نمي شود. يعني آقاي رئيسي تصور مي کند فقط وظيفه داشت يک دولت انتخاب کند و خودش به استانها سفر کند. يقينا با اين شيوه، آقاي رئيسي موفق نخواهند بود.

علي صوفي، وزير تعاون دولت اصلاحات، در پاسخ به سوالي درباره وعده‌هاي ابراهيم رئيسي در زمينه هاي مختلف از مسکن يک ميليوني  و واکسن و ساير وعده ها را تا چه حد قابل تحقق مي‌دانيد، گفت: در حال حاضر نمي توان تحليل کرد با اين دولتي که آقاي رئيسي انتخاب کرده است آيا مي توانيم اميدوار باشيم يا خير، اما بايد منتظر بود ببينيم بالاخره آقاي رئيسي چه برنامه‌اي دارند؟ چراکه تاکنون آقاي رئيسي، برنامه‌اي ارائه نکرده است يعني  در زمان تبليغات انتخاباتي هم برنامه اي ارائه نکرده است اين کاملا مشخص است در حال حاضر هم برنامه اي ارائه نکرده است به بيان ديگر آقاي رئيسي با حضور در تلويزيون نيز درباره هيچ برنامه اي صحبت نکرده است . ايشان به نوعي دچار روزمره گي است و کابينه اي را هم انتخاب کرده و منتظر است ببيند آنها چه کارهايي انجام خواهند داد. آنها بايد برنامه آقاي رئيس جمهور را اجرا کنند بنابراين چگونه ممکن است آقاي رئيس جمهور از برنامه اش صحبت نکند و منتظر بماند آنها چه کار مي کنند. 

وي ادامه داد: آقاي رئيسي بايد برنامه داشته باشد و دولتي را هم که تشکيل مي دهد براي اجراي آن برنامه باشد در حالي که چنين چيزي ديده نمي شود. يعني آقاي رئيسي تصور مي کند فقط وظيفه داشت يک دولت انتخاب کند و خودش به استانها سفر کند. يقينا با اين شيوه، آقاي رئيسي موفق نخواهند بود.

صوفي با اشاره به اختلافات ميان مخبر و رضايي هم گفت: اين گونه مسائل نوعي آشفتگي و بي برنامه‌گي را نشان مي دهد يعني آقاي رئيسي اگر برنامه داشت آقاي مخبر و آقاي رضايي بايد براي وي، بسيار متفاوت بودند چراکه اين دو نمي توانند در يک جا بگنجند. بنابراين آقاي رئيسي چون برنامه ندارد چنين مشکلاتي رخ مي دهد. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar