ايرنا/ نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر برخورد با واکسن‌هراسي در استان، گفت: هفته آينده لايحه صيانت از حقوق کاربران در فضاي مجازي در مجلس آغاز مي‌شود و برخورد با نکات اين چنيني در آن قانون پيش‌بيني شده است.

احمد اميرآبادي فراهاني در جريان بازديد از مراکز درماني و واکسيناسيون قم، اضافه کرد: درکنار برخورد با واکسن هراسي با هر گونه شايعه پراکني در موضوعات مختلف که امنيت ملي را به خطر مي‌ اندازد بر اساس اين قانون برخورد خواهد شد.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي در خصوص تصويب قانون برخورد با واکسن هراسي در کشور افزود: بر اساس ماده ۱۱۰ قانون و فرمان مقام معظم رهبري تمام مصوبات ستاد ملي کرونا لازم الاجراست و به صورت قانون محسوب مي‌ شود و نياز به فرايند قانون گذاري مجلس شوراي اسلامي ندارد و با توجه به افزايش آگاهي عمومي در کشور نيازي به برخورد اجباري با اين دسته از افراد نيست و بايد توجه کنيم اين افراد توجهي به جان و سلامتي مردم ندارند و مردم هر چه زود تر به مراکز واکسيناسيون براي تزريق واکسن مراجعه کنند تا دچار موج‌ هاي جديد کرونايي نشويم.

وي  در خصوص تاخير در پرداخت اضافه کار پزشکان و پرستاران نيز يادآور شد: اين موضوع با قول دانشگاه علوم پزشکي استان در چند روز آينده پرداخت خواهد شد.

امير ابادي در رابطه با پرستاراني که پس از سال ۹۶ به بعد استخدام شده‌اند نيز اضافه کرد: اين موضوع از طريق وزارت بهداشت پيگيري مي‌ شود تاموضوع کارانه کادر درمان حل شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar