ايسنا/ فرمانده نيروي هوايي ارتش با بيان اينکه در ساخت تجهيزات مُدرن به‌ويژه هواپيماي بدون سرنشين و پهپادهاي رزمي به دستاوردهاي خوبي دست يافته‌ايم گفت: در هفته دفاع مقدس بخش قابل توجهي از اين تجهيزات رونمايي مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي ارتش، امير سرتيپ خلبان عزيز نصيرزاده فرمانده نيروي هوايي ارتش در جمع خبرنگاران در بوشهر گفت: ارتقا در حوزه هاي تجهيزاتي، آموزشي و کيفيت رزم مورد توجه ويژه نيروي هوايي قرار دارد.
وي با اشاره به ساخت تجهيزات مُدرن توسط متخصصان نيروي هوايي ارتش جمهوري ايران اسلامي خاطرنشان کرد: در ساخت تجهيزات مُدرن به‌ويژه در رابطه با هواپيماي بدون سرنشين و پهپادهاي رزمي به دستاوردهاي خوبي دست يافته‌ايم و موفقيت‌هاي خوبي کسب شده و در هفته دفاع مقدس بخش قابل توجهي از تجهيزات رونمايي مي‌شود.
فرمانده نيروي هوايي ارتش از کسب موفقيت‌هايي در ساخت مهمات هوشمند و نقطه‌زن به وسيله پهپاد در نيروي هوايي ارتش خبر داد و بيان کرد: اين مهم يکي از دستاوردهاي بزرگ نيروي هوايي است که در کنار هواپيماي با سرنشين و پيشرفته از تجهيزات بدون سرنشين هم بهره مند مي‌شويم.
امير سرتيپ خلبان نصيرزاده به نقش نيروي هواي ارتش در مقابله با بيماري کرونا پرداخت و اظهار داشت: بر اساس دستورات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و فرمانده کل ‌ارتش با بهره‌گيري از همه امکانات، ضمن ارائه خدمات به خانواده‌ نيروي هوايي، به ساير مردم خدمات‌رساني مي‌شود و در اين راستا در تهران يک بيمارستان 600 تختخوابي، براي خدمات‌رساني به بيماران کرونايي در اختيار مردم گذاشته شده است.
وي با بيان اينکه در همه شهرهاي کشور امکانات درماني نيروي هوايي در اختيار مردم قرار دارد افزود: نيروي هوايي در بوشهر يک بيمارستان منحصر به فرد و وسيعي دارد که بخشي از آن در حال  خدمات‌رساني به مردم بوشهر است.
امير سرتيپ نصير زاده با بيان اينکه ناوگان ترابري اين نيرو در شرايط کرونايي فعال بوده است تصريح کرد: ناوگان ترابري نيروي هوايي، کادر درمان را در بخش‌هايي از کشور که دسترسي  به آن آسان نبود ترابري کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar