فارس/ يک مقام ارشد نظامي رژيم صهيونيستي تلويحاً اذعان کرد که هرگونه اقدام عليه کاروان سوخت صادراتي ايران به لبنان، تنش‌زايي غيرضروري بوده و تل‌آويو هيچ تمايلي به انجام آن نداشت.

علي‌رغم ابراز نگراني و اظهارات مداخله‌جويانه مقام‌هاي رژيم صهيونيستي درباره واردات سوخت ايران به لبنان و تلاش براي امنيتي کردن اين موضوع، تل‌آويو اما جرأت اقدام عليه اين کاروان را نداشت.
يک مقام ارشد نظامي رژيم صهيونيستي امروز (جمعه) اذعان کرد که هرگونه اقدام عليه کاروان سوخت صادراتي ايران به لبنان، تنش‌زايي غيرضروري بوده و هيچ تل‌آويو هيچ تمايلي به انجام آن نداشت.

به نوشته وبگاه «تايمز اسرائيل» اين نظامي صهيونيست که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با شبکه ۱۲ تلويزيون اين رژيم البته مدعي شد تل‌آويو اين کار را تا به دليل اقدام مستقيم عليه اقتصاد لبنان مورد انتقاد مردم اين کشور و جامعه جهاني قرار نگيرد.

«اِلي شارويت» فرمانده تازه بازنشسته‌شده نيروي دريايي رژيم صهيونيستي نيز در مصاحبه با خبرگزاري «آسوشيتدپرس» اين سياست را تاييد کرد و گفت اسرائيل هيچ تمايلي به متوقف کردن کاروان‌هاي سوخت ارسالي به لبنان ندارد.

پيش از اين، مدير يک شرکت سوخت‌رساني در لبنان نحوه توزيع سوخت ايراني در اين کشور بر اساس اولويت‌هاي اعلام شده از سوي «سيد حسن نصرالله» دبيرکل حزب‌الله را تشريح کرد. 

رسانه‌هاي لبناني، صبح روز پنجشنبه  از ورود تانکرهاي حامل سوخت ايران به اين کشور خبر دادند. لبنان در نتيجه تحريم‌هاي آمريکا از يک سال و نيم پيش با وخامت اوضاع اقتصادي از جمله کمبود سوخت روبه‌ورست.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar