برنا/ رييس هيات نظارت بر رفتار نمايندگان گفت: طي هفته هاي گذشته هيات نظارت بر رفتار نمايندگان جلسات متعددي را برگزار کرده است، برخي پرونده ها را مورد بررسي قرار داديم و بسياري از آنها را در راستاي ايفاي نقش نمايندگي تشخيص داديم.
 
«موسي غضنفر آبادي»، نماينده مردم بم و سخنگوي هيات نظارت بر رفتار نمايندگان، در گفت و گو با برنا در رابطه با جلسات هيات نظارت بر رفتار نمايندگان گفت: طي هفته هاي گذشته هيات نظارت بر رفتار نمايندگان جلسات متعددي را برگزار کرده است، برخي پرونده ها را مورد بررسي قرار داديم و بسياري از آنها را در راستاي ايفاي نقش نمايندگي تشخيص داديم، در پاسخ به استعلام دادگاه ها مبني بر آنکه اظهار نظر يک نماينده در راستاي ايفاي وظايف نمايندگي است يا خير، هيات به اين نتيجه رسيد که اظهارات در راستاي ايفاي نقش نمايندگي است. پرونده خاصي براي رسيدگي در هيات وجود ندارد. 
او در ادامه در خصوص طرح اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمايندگان گفت: اين طرح اصلاح قانون نظارت بر رفتار نماينده در کميسيون آيين نامه به تصويب رسيد و به زودي در صحن اعلام وصول مي شود. از جمله موضوعات در اين طرح بررسي از دست دادن صلاحيت نمايندگي توسط افراد است که بسيار محل بحث بود که مقرر کرديم اين به شوراي نگهبان ارجاع داده شود. 
غضنفر آبادي در پايان در رابطه با طرح شفافيت آرا گفت: اين طرح هم به زودي به صحن ارجاع داده مي شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar