فارس/ معاون پارلماني رئيس جمهور گفت: حمايت از توليد داخلي و رفع موانع توليد از برنامه‌هاي اولويت‌دار دولت سيزدهم است.

سيدمحمد حسيني معاون پارلماني رييس جمهور از مجموعه کارخانجات صنعتي ميهن و خطوط مختلف اين مجموعه صنعتي بازديد کرد.
معاون رئيس جمهور در امور مجلس در بازديد از خط توليد کارخانه ميهن بر نقش اين واحد در خودکفايي و رهايي از وابستگي کشور به واردات محصول لبني تاکيد کرد.
حسيني در اين بازديد گفت: يکي از برنامه‌هاي اصلي دولت حمايت از توليد داخلي و مانع زدايي براي و رونق توليد  و همچنين ايجاد اشتغال و تقويت صادرات گسترده به کشورهاي منطقه است.
وي با اشاره به عزم جدي دولت براي حمايت از توليد داخلي گفت: دولت سيزدهم پشتوانه و حامي توليد کنندگان داخلي در همه عرصه هاي صنعتي و عمراني است.
حسيني تصريح کرد: خودکفايي در بعضي محصولات لبني در کشور مانند کره و بي نيازي از واردات ارزشمند است. ايران که در ساليان گذشته در برخي محصولات لبني واردکننده بود، اکنون توان صادراتي پيدا کرده است که نشانه عزم توليدکننده داخلي است.
گفتني است در اين ديدار مديران و کارشناسان گروه صنعتي ميهن گزارشي از تاريخچه فعاليت و جايگاه و موقعيت اين واحد در توليد انواع فرآورده‌هاي لبني و تامين نيازهاي اساسي غذايي کشور ارائه کردند.
لازم به ذکر است گروه صنعتي ميهن با واحدهاي متعدد فعال در حوزه هاي گوناگون، براي بيش از ۲۶۳۰۰ نفر نيروي انساني اشتغال زايي کرده است که با گسترش ظرفيت و تاسيس واحدهاي جديد توليدي اين رقم در آينده نزديک افزايش خواهد يافت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar