سپاه نيوز/ نماينده ولي‌فقيه در سپاه گفت: طرح شهيد سليماني نقش تعيين‌کننده‌اي براي مقابله با کرونا ايفا مي‌کند و از معجزات انقلاب اسلامي است.

حجت الاسلام‌والمسلمين عبدالله حاجي صادقي با اشاره به عملکرد سازمان بسيج طلاب، گفت: بسيج طلاب و روحانيون در مقابله با ويروس منحوس کرونا و ارائه خدمات به مردم در ابعاد مختلف مانند کمک مؤمنانه، مشارکت در واکسيناسيون، کمک به کادر درمان در بيمارستان‌ها و مخصوصاً تدفين متوفيان کرونايي خوب درخشيدند.
نماينده ولي فقيه در سپاه تأکيد کرد: بسيج طلاب، اساتيد و روحانيون بايد در راستاي بصيرت‌افزايي در ساير اقشار بسيج نقش آفريني کند و اين مأموريتي مهم بر عهده اين قشر از جامعه بسيج مستضعفين است.
حاجي صادقي با اشاره به روند اجراي طرح شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني عزيز، تصريح کرد: کاري که مُزين به نام اين شهيدان بزرگوار باشد، خداوند به آن برکت مي‌دهد، هم خدا به اين کار برکت داد و هم آن‌هايي که در اين راه گام برداشتند، با اخلاص وارد شدند.
نماينده ولي فقيه در سپاه با بيان اينکه طرح شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني عزيز، نقش تعيين کننده‌اي در جريان مقابله با کرونا در کشور ايفا مي‌کند، اضافه کرد: طرح شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني عزيز، از معجزات انقلاب اسلامي است چون مي‌تواند نيروهاي عزيز بسيجي را در خدمت مردم قرار دهد.
وي اظهار داشت: سپاه و بسيج تا آخر کرونا در خدمت ملت بزرگ ايران هستند و مشغول ارائه خدمات خواهند بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar