ايرنا/ وزير ورزش و جوانان در پيامي از توجه و عنايت رهبر معظم انقلاب اسلامي به ورزشکاران، قهرمانان و مدال‌آوران المپيک و پارالمپيک قدرداني کرد.

در پيام «سيدحميد سجادي» از رهبر معظم انقلاب که روز يکشنبه در تارنماي وزارت ورزش و جوانان منتشر شد، آمده است: فرصت همنشيني قهرمانان و مدال‌آوران بازي‌هاي المپيک و پارالمپيک توکيو با مقام معظم ولايت، افتخاري ارزشمند براي جامعه ورزش ايران اسلامي است که بار ديگر در معرض هدايت‌هاي داهيانه و مدبرانه‌ي نور چشمان ملت قرار گرفتند. اين ديدار را که به عزت جامعه ورزش و جوانان افزود، قدر مي‌نهيم و خداوند را بابت برخورداري از نعمت آن رهبر فرزانه شکرگزار هستيم.

وزير ورزش در ادامه نوشت: بدون شک تلاش و جديت خود و همکارانم را در راستاي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب که در اين ديدار مؤلفه‌ها و شاخصه‌هاي ماندگار و ارزشمند ورزش را مطرح و بيان فرموديد، به منصه ظهور خواهيم رساند تا ورزش ايران اسلامي همراه با ارزش‌هاي متعالي مدنظر حضرتعالي، موجبات استمرار عزت و اقتدار کشور در عرصه‌ي ملي و بين‌المللي را فراهم سازد و از درگاه خداوند متعال؛ پايداري، سلامتي و دوام توفيقات آسماني ولي امر مسلمان را آرزومنديم.

مدال‌آوران کاوران ايران در بازي‌هاي المپيک و پارالمپيک توکيو روز گذشته با رهبر معظم انقلاب ديدار کردند. کاروان ستارگان ايران زمين در اين دوره با کسب سه طلا، ۲ نقره و ۲ برنز در رده بيست و هفتم جدول مدال‌ها قرار گرفت و کاروان سردار دل‌ها در پارالمپيک با کسب ۱۲ طلا، ۱۱  نقره و يک  برنز در جايگاه سيزدهم جدول توزيع مدال‌ها قرار گرفت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar