ایسنا/ فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیرو هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز آماده‌تر از هر روز است و منتظر فرمان فرماندهی کل قواست.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی در خصوص تحولات اخیر در مرزهای مشترک ایران با کشورهای همسایه، اظهار کرد: دکترین نیروهای مسلح ما دفاعی است و هیچ چشم‌داشتی به کشورهای دیگر نداریم. هر اقدام و کاری که انجام می‌دهیم برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و کاری به کشورهای دیگر نداریم‌. کار خود را انجام می‌دهیم و به دشمنان اعلام می‌کنیم که سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از کشور دارای آمادگی ۱۰۰ درصد هستند.

وی ادامه داد: نیرو هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز آماده‌تر از هر روز است و منتظر فرمان فرماندهی کل قواست.فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: ارتش و سپاه دو برادر هستند که هدف مشترکی دارند و آن هم رساندن پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی آن است. هیچ اختلافی میان ارتش و سپاه نیست و روز به ر وز همبستگی ما بیشتر می‌شود؛ چراکه همگی سرباز ولایت هستیم. 

وی با اشاره به چاپ کتاب در «محضر کلنل» توسط نشر ستاره‌ها، خاطرنشان کرد: کاری که سپاه امام رضا(ع) توسط نشر ستاره‌ها انجام داده و یکی از قهرمانان ارتش را در قالب کتاب به مردم معرفی کرده کار بزرگی است که ما نیز باید مانند آن را انجام دهیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar