بازار/طبق آخرین آمار اعلام شده توسط معاون آموزشی وزارت علوم، رشته حسابداری نسبت به رشته های دیگه کمترین نرخ بیکاری را داشته...
میخوای دلیلش رو بدونی ؟

چون توی هر سازمان، بنگاه اقتصادی، فروشگاه یا مرکز خرید که در اون تراکنش مالی انجام میشه به وجود یه حسابدار برای محاسبه درآمدها، هزینه ها، سود و زیان،حقوق و دستمزد، تهیه اظهار نامه مالیاتی و کار با نرم افزارهای حسابداری نیازه.

به همین دلیل رشته حسابداری با 230 هزار دانشجو پر طرفدارترین رشته است

دوره جامع حسابداری موسسه برهان ویژه استخدام و اشتغال به کار می باشد و برای کسانی که دوست دارن در کوتاه ترین زمان ممکن (فقط4 ماه) با یادگیری یه مهارت وارد بازار کار بشن مناسبه. در حقیقت، کسانی که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند باید از اینجا شروع کنن.

از اونجایی که فاصله تدریس دانشگاهی با عملی بسیار زیاده، این دوره حتی برای دانشجوهای رشته‌ حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنن آنچه در دانشگاه یادگرفتن برای بازار کار کفایت نمی‌کنه هم میتونه کارگشا باشه.

شما در طول این دوره با استفاده از نرم افزارهای پارسیان، اکسل و... روی پروژه های شبیه سازی شده (یک شرکت خاص) کار می کنید و حسابداری رو به صورت عملی یاد می گیرید تا جایی که به عنوان یک متخصص در امور مالی و حسابداری ، به فرصت های شغلی بیشتر و درآمد بالایی دست پیدا خواهید کرد.
حالا شاید بپرسی کدوم فرصت شغلی ؟!!
شایان ذکر است که دانش پذیران ما پس از اتمام دوره بر اساس میزان توانمندی هایشان در هر یک از عنوان های شغلی زیر به بازار کار معرفی می شوند :

کمک حسابدار،حسابدار تمام وقت،حسابدار پاره وقت،سرپرست حسابداری،مدیرمالی،حسابدار مستقل،مشاوره مالیاتی،وکیل مالیاتی،مدرس حسابداری
راحت بهت بگم ، دستت رو میزاریم تو دست کارفرما
از دیگر مزایای این دوره آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • 178 ساعت آموزش ویژه ورود به بازارکار
  • امکان مشارکت فعال به صورت نوشتاری ، صوتی و تصویری
  • دسترسی به فایل های ضبط شده کلاس
  • بهره گیری از برترین اساتید مجرب
  • گواهینامهحسابداری مورد تایید وزارت علوم، با امکان ترجمه، تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه با قابلیت استعلام گواهینامه در سامانه (VOHEC)
  • معرفی دانش پذیران ممتاز به بازار کار
  • امکان ثبت نام برای متقاضیان سراسر کشور
  • شرایط پرداخت نقد و اقساط

پیشنهاد ویژه : از امروز تا 30 آذر 1400 به مناسبت جشنواره پاییزی ، دوره آنلاین حسابداری 25% تخفیف داره ، این تخفیف برای اولین بار و آخرین بار خواهد بود .
پس فرصت
را از دست ندهید و همین حالا عدد 9 را به 10009880 پیامک کنید تا با دریافت 15 دقیقه مشاوره رایگان از متخصصان این حوزه به جمع حسابداران با تجربه بپیوندید.

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar