برنا/ عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: ما اصل مذاکرات را رد نمی‌کنیم و قبول داریم ولی مذاکره‌ای که ثمر داشته باشد؛ اگر چنین مذاکراتی انجام شود خوب است.
 
حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با برنا در رابطه با مواضع دولت آیت‌الله رئیسی در مورد مذاکرات برجامی گفت: ما اصل مذاکرات را رد نمی‌کنیم و قبول داریم ولی مذاکره‌ای که ثمر داشته باشد اگر چنین مذاکراتی انجام شود خوب است اما اگر مذاکره ثمری برای ایران نداشته باشد، ضرورتی ندارد که وقت‌مان را صرف شنیدن برخی مطالب غیر واقع و نادرست و بدون ارزش کسانی کنیم که دوست دارند مذاکره کنند.
 
او در مورد تعامل دولت و مجلس در خصوص مذاکرات گفت: در مجموع مجلس و دولت تعامل خوبی در این دوره دارند و درک دولت و مجلس راجع به مباحث از جمله مباحث مربوط به مذاکرات به هم نزدیک است.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: من فکر می‌کنم چون خواست اجتماعی افراد در دولت و مجلس به هم نزدیک است طبیعتا پیش بینی ما این است که تا پایان هم عمدتا این روابط، حفظ شود.

او اضافه کرد: اگر از نمایندگان کسی ورودی برای انتصابات دارد شفاف سازی کنند. حرف کلی زدن کاری را اصلاح نمی‌کند تقاضای من این است که اگر، از طرف نمایندگان در رابطه با انتصابات ورودی دیده شد، اعلام شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar