تسنیم/ رئیس سازمان بسیج گفت: سند راهبردی اعتلای ۱۰ ساله بسیج بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی شکل گرفته تا با اجرای آن زمینه شکل‌گیری تمدن نوین انقلاب اسلامی را فراهم کنیم.

سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در همایش فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج استان گلستان اظهار داشت: بسیج یک مجموعه بزرگ و تکامل یافته بوده و تعاریف امامین انقلاب اسلامی از بسیج و گفتمان بسیج بی‌نظیر است.
وی با اشاره به نقش و اثرگذاری بسیج گفت: رویکرد جدید در مجموعه بسیج که از آذرماه امسال اجرایی می‌شود، ارائه خدمات گسترده‌تر به مردم در همه ابعاد است.
رئیس سازمان بسیج در بخش دیگر سخنانش به تجربیات موفق بسیج اشاره کرد و افزود: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به ما این تجارب را نشان می‌دهد که با نگاه به گذشته و با استفاده از تجربه تاریخی و ظرفیت‌های موجود مراحل پیش‌رو را محکم برداریم.

وی ادامه داد: به فرموده امام خامنه‌ای بسیج، تشکیلات انقلاب اسلامی است و مردم که ولی نعمتان این نظام هستند به واسطه بسیج به انقلاب اسلامی وصل می‌شوند.
سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: سند راهبردی اعتلای 10 ساله بسیج بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی شکل گرفته تا با اجرای آن زمینه شکل‌گیری تمدن نوین انقلاب اسلامی را فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه بسیج برخاسته از بطن مردم است، گفت: تحقق دولت اسلامی از مسیر حل مسائل کشور و مردم می‌گذرد و این جنبش حل مسئله به واسطه بسیج باید در مساجد اتفاق بیفتد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar