جمهوریت/ سید حسین نقوی حسینی درباره انتقاد برخی از نمایندگان مجلس به سفر های استانی رییسی گفت: یکی از اقدامات بسیار مهم دولت سیزدهم سفرهای بی حاشیه و کم هزینه و کم تبلیغات استانی است، چرا که ما قبلا شاهد بودیم که دولت ها در سفرهای استانی چقدر تبلیغات و هزینه کرده و تشریفات بسیار زیادی را اجرا می کردند .

وی ادامه داد: در ادوار گذشته علی رغم این هزینه ها و تبلیغات، رییس دولت نه تنها در اجتماعات مردمی حاضر نمی شد که تنها جلسات شورای اداری را تشکیل و تصمیمات بدون پشتوانه و بدون خروجی اتخاذ می کرد.

نماینده ادوار مجلس خاطر نشان کرد: یکی از مدیران دولت قبل می گفت که در سفرهای استانی رییس جمهور سابق به آن ها می گفته تا مسیری را آماده کنید که وی با مردم رو به رو نشوند و تنها به صورت مستقیم پشت تریبون برود برای همین می گفتند تونل هایی را با گونی درست می کردند که ایشان از ماشین پیاده می شد و پشت میکروفن می رفت و از این مسیر دوباره بازمی گشت تا با مردم رو به رو نشود.

تخلف دولت روحانی در پرونده بورسیه ها باعث تضییع حقوق افراد زیادی شد
 نقوی حسینی با اشاره به انتقاد تعدادی از نمایندگان مجلس از سفرهای استانی رییسی گفت: ایشان بدون تبلیغات، بدون هزینه با ون ساده در بین مردم راه می‌افتد هر جایی که می بیند اجتماعی هست پیاده می شود، در بین روستاییان و صنعت گران می نشیند و شهر به شهر مسائل را می بیند و این مساله تاثیر بسیار مثبتی دارد.

نماینده سابق مجلس با تاکید بر این که نیمی از  مشکلات هر استان در داخل خود همان استان قابل حل است، گفت: اگر مردم یک روستا کنار یک سد جمع می شوند از رییس جمهور یاری می طلبند برای این است که استاندار و فرماندار و بخشدار مشکلات را حل نکرده است .

وی افزود: بسیاری از مشکلات ملی نیست و استانی است اما چون مدیران تلاشی نمی کند باعث می شود تا مردم مسائل خود را از رییس جمهور مطالبه کنند.

رییس ستاد جوانان سعید جلیلی در انتخابات سال ۹۲ خاطرنشان کرد: حضور آیت الله رییسی با این سادگی و بدون تشریفات ، بسیار موثر است، مردم خوشحال و خوش بین می شوند و در تماس مسئولین آلام آن ها اندکی التیام می یابد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar