آخرین خبر/ مراسم تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید آذربایجان شرقی که در حضور وزیر کشور برگزار شد، با سیلی خوردن استاندار جدید به تنش کشیده شد. در پی این اتفاق، استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایشان را نمی‌شناسم، گفت این را در صف دشمنان میدانم اما می‌بخشم.

ماجرای کتک کاری در مراسم معارفه استاندار آذربایجان شرقی

به گزارش فارس؛ در مراسم تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید آذربایجان شرقی، در ابتدای قرارگرفتن عابدین خرم(استاندار جدید) در پشت تریبون، یکی از حاضرین اقدام به برخورد فیزیکی با وی کرد و موجب شد برای لحظاتی نظم جلسه بهم بریزد.
این فرد ابتدا ضربه‌ای از پشت سر به خرم وارد کرد و سپس او را هل داد.
بررسی های خبرنگار ایرنا حاضر در مراسم حاکی از آن است که  فرد حمله کننده به استاندار جدید آذربایجان شرقی، که گفته می شود یکی از کارکنان سپاه عاشوراست بنا بر دلایل شخصی این اقدام را انجام داده است.
در همین حال استاندار جدید آذربایجان شرقی در واکنش به این حرکت، با آرامش به ادامه سخنرانی خود برای حضار پرداخت و اعلام کرد که قبل از مراسم احتمال برخی حاشیه سازی ها را می داده که به دلیل اهمیت برنامه ترجیح داده است مراسم تودیع و معارفه تعطیل نشود. 
حاضران در سالن اجتماعات مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز نیز در واکنش به این اتفاق با سر دادن شعارهایی از قبیل «استاندار ولایی، حمایتت می کنیم»، از خرم اعلام حمایت کرده و نمایندگان آذربایجان شرقی مجلس شورای اسلامی حاضر در جلسه نیز به طور دسته جمعی با حضور روی سن از استاندار جدید آذربایجان شرقی اعلام حمایت و دلجویی کردند.

واکنش استاندار به سیلی خوردن در مراسم معارفه

در همین حال عابدین خرم، استاندار جدید آذربایجان شرقی در واکنش به سیلی خوردن در مراسم معارفه گفت: وقتی در سوریه بودم هر روز زیر شلاق دشمن بودم و کتک می‌خوردم. بیش از ده بار اسلحه را روی شقیقه ما می‌گذاشتند و الان نیز ما این را در صف دشمنان می‌دانیم اما می‌بخشیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar