صدا و سیما/ نمایشگاه کوثر ولایت با موضوع "نقش فرماندهی معظم کل قوا در تحول، ارتقا و مدیریت دفاع، امنیت و جبهه مقاومت اسلامی" با حضور سرلشکر باقری و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی در دانشگاه عالی دفاع ملی افتتاح شد.

در این نمایشگاه آثار پژوهشی، تحقیقی و مطالعات راهبردی در حوزه‌های دفاعی و امنیتی با محوریت اندیشه‌های مقام معظم رهبری نمایش داده شده است.
سرلشکر باقری در حاشیه مراسم با تقدیر از مسئولان دانشگاه دفاع ملی، گفت: این تنها بخشی از زحمات و تلاش هاست که امکان ارایه آن وجود داشته و نتیجه زحمات پژوهشگران و محققان این حوزه است.
وی با بیان اینکه خداوند را شاکریم که در دورانی زندگی می‌کنیم که ثمره تلاش همه علمای اسلام و خون شهدا و ایثار ملت ایران است، افزود: جمهوری اسلامی ایران در ۴۳ سال اخیر نمونه‌ای از حاکمیت یک کشور اسلامی بوده است.
سرلشکر باقری با اشاره به اینکه در تاریخ انقلاب اسلامی برای اولین بار بعد از حکومت ۱۰ ساله نبی مکرم اسلام (ص) و ۵ ساله امیرمومنان (ع) فرصتی پیش آمده است تا بخشی از احکام اسلام ناب در سرزمین ایران برای جهانیان به نمایش گذاشته شود، گفت: همه تلاش‌ها بر این است که در این ۴ دهه احکام اسلام و قوانین دینی اجرا شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar